Forum despre Help Net Farma

oana Duminica, 16 Septembrie 2012
poate cineva sa ne zica ceva despre HelpNet?
Diana Luni, 22 Octombrie 2012
Ce anume doriti sa aflati?
Adinutza Miercuri, 20 Martie 2013
Ce imi puteti spune mai mult despre Help Net?
Helene Vineri, 17 Mai 2013

Puteti da va rog mai multe detalii..?

Elena Marti, 9 Iulie 2013
Eu am fost in 2010-2011 la un interviu pentru postul de consultant la raionul de dermato-cosmetice. M-au trecut printr-o gramada de interviuri, printre care si un test despre cosmetice, insa am renuntat pe parcurs cand urma sa invat un dosar despre produsele lor si sa fac un joc de rol in farmacie.
Salariul: minimul, sau putin peste minim, de genul 7 mil + bonuri.
emy Sambata, 16 Noiembrie 2013

Acum salariul este de 8 mil, eu am refuzat colaborarea, oferta salariala mi se pare mica.

Duca Roxana Vineri, 16 Mai 2014
Aveti idee cat e salariul unui farmacist? si care e programul de lucru?
Luana Luni, 25 August 2014
Aveti idee cum e in alte dep? Cum ar fi marketing-vanzari?
Liviu Luni, 20 Octombrie 2014
Ce atributii are un farmacist in lantul HelpNet? Are aceleasi obligatii in ceea ce priveste targetul la produse cosmetice si suplimente nutritive precum asistentul de farmacie sau persoanele angajate ca si beauty adviser?
Multumesc!
Anishka Luni, 17 Noiembrie 2014

Am fost la 2interviuri dintre care unul pe calculator, pentru postul de operator calculator,le am trecut pe ambele, m au trimis la o farmacie pentru a vb cu diriginta de farmacie, mi au zis ok de luni incepi de la sediu.Luni mi au zis k asteapta contractul sa vina de la director de la semnat.A trecut o sapt nici telefon nici nu au raspuns nu nimic ,au trecut 2au trecut 3 saptamani .nimic...mi a dat dupa o luna mi a dat mesaj nici makr nu m a sunat si mi a zis k nu se mai poate .

monav Miercuri, 13 Mai 2015
Am fost la mai multe interviuri si testari la ei si am constatat cu stupoare ca o Coordonatoare de Resurse Umane poate sa ma intrebe cu seninatate daca sunt casatorita, daca am copii, unde lucreaza sotul! Mi se pare scandalos!!!!