Forum despre Holver

ADMIN - undelucram.ro Sambata, 5 Ianuarie 2013

Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Holver, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Holver.

Catalin Sambata, 12 Ianuarie 2013
ce stiti despre firma asta? as dori si eu mai multe informatii despre ce e la Brasov.
mihnea Sambata, 12 Ianuarie 2013
si eu sunt interesat de ceva opinii de cei care lucreaza acolo la Holver.
mihnea Sambata, 12 Ianuarie 2013
am uitat sa mentionez ma intereseaza pentru Iasi pe vanzari.
stejar Joi, 12 Decembrie 2013

Am sa fiu scurt:
Salarii mici, cu toate ca firma nu este deloc una mica. Salariile se platesc si totul este pe CM. Nu veti auzi decat de proceduri si raportari.

dandan Marti, 14 Aprilie 2015

Nu recomand decat ca job de tranzit. Desi compania mama e respectabila, filiala Ro e condusa de un management care lasa de dorit, ca dovada: rezultatele financiare publice, managementul personalului, viziunea pe termen scurt, pozitia pe piata. Puncte forte: infrastructura companiei :sedii, birouri, depozite, mijloace de comunicare, informare, de lucru ok, salarii platite la timp, legalitate in majoritatea operatiunilor si obligatiilor catre salariati. Puncte minus: cariera pe termen lung doar acceptarea unor decizii luate in majoritatea lor in momente de euforie bahica sau toxica, nerecunoasterea sau reatribuirea in familie a rezultatelor pozitive,etc. Imposibilitatea dezvoltarii profesionale si a promovarii.