Forum despre Hostway Romania SRL

ADMIN - undelucram.ro Duminica, 1 Decembrie 2013

Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Hostway Romania SRL, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Hostway.

aaa Vineri, 10 Ianuarie 2014
saptamana viitoare sun programat la un interviu si as vreaua si eu detalii despre acesta firma.
Salarii, program, colegi, mediu de lucru?
mircea Duminica, 12 Ianuarie 2014
Si pe mine m'au sunat si am interviul tot saptamana viiitoare. Daca are cineva detalii despre mediul de munca, salarizare, program sa posteze aici!
aaa Luni, 13 Ianuarie 2014
mircea, pentru ce post?
a Joi, 16 Ianuarie 2014

Am fost la un interviu la aceasta firma pentru postul de inginer testare si mi-au comunicat ca la ei contractul se face pentru drepturi de autor.

aaa Vineri, 17 Ianuarie 2014
Si eu am fost la interviu la ei. dar nu mi sa zis asa ceva?sau tu ai fost si la al doilea interviu?de bani ai vb ceva?
a Vineri, 17 Ianuarie 2014
La primul interviu mi-au spus asta. La al doilea nu voi mai merge.
aaa Luni, 20 Ianuarie 2014
si poati s aimi zici aproximativ cat ai cerut?sa imi fac si eu o idee.
andrei Marti, 21 Ianuarie 2014
chiar nu da nimeni detalii despte aceasta firma?cum merg salariile ce program de lucru este?cum este personalul?
victor Vineri, 24 Ianuarie 2014
Salariul se negociaza in functie de competentele tale, asa am auzit, dar se face contract pe drepturi de autor ceea ce inseamna ca din banii care ii primesti trebuie sa-ti ...
Grigore Luni, 3 Februarie 2014
Au zis ca ma suna la cateva zile dupa interviu sa-mi comunice raspunsul fie negativ, fie pozitiv, a trecut mai bine de o saptamana si nimic, nici macar un email.
Andrei Luni, 10 Martie 2014
Eu am lucrat la Hostway 4 ani de zile. Este o firma extraordinara, nu mi-au intarziat plata salariului niciodata. Mi-au marit salariul chiar si in timpul crizei de mai multe ori. ...
dar Vineri, 4 Aprilie 2014
Stie cineva legat de pozitiile de programator/dezvoltare software, cum sunt salariile? Interviurile?
Unkown Marti, 27 Mai 2014
Am fost la interviu la Hostway si a fost o experienta foarte placuta. HR-ul a fost foarte amabil, discutia cu cei de la tehnic a fost de asemenea OK. Sediul este situat undeva mai ...
mirceaion Luni, 30 Iunie 2014
Salut, are cineva info despre departamentul achizitii, conditii, salarizari etc?