Forum despre Human Resource & Recruitment Expert

ADMIN - undelucram.ro Miercuri, 15 Mai 2013
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Human Resource & Recruitment Expert, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Human Resource & Recruitment Expert.

alexa Miercuri, 22 Mai 2013
ce stiti despre aceasta firma?
sini Luni, 27 Mai 2013
asta vreau si eu sa aflu dar vad ca nimeni nu zice nimic de ei
Constantinescu Denis Sambata, 1 Iunie 2013
mi-am facut dosarul la ei la firma..in 3 saptamani au zis ca ma suna ..astept sa fiu sunat sa plec in Germania ca si instalator. sanatate.
Constantinescu Denis Sambata, 1 Iunie 2013
sper doar sa nu fie teapa....:)
sini Sambata, 13 Iulie 2013
Eu am dosaru facut de aproape 2 luni si mi-au zi ca e trimis in germania si sa msi astept. Sper sa fi ok. Daca mai stiti voi ceva va rog sa scrieti aici. Bafta
tunde Miercuri, 17 Iulie 2013
daca a plecat cineva cu firma human resource din oradea sau daca e teapa va rog sa imi scrieti pe mailul tunde_17@yahoo.com.va multumesc
mystery Miercuri, 24 Iulie 2013
shi eu am dosaru` din mai si nu am primit nici un semn de viatza de la ei
sini Luni, 19 August 2013
A plecat cineva cu ei??? Ca, eu astept de 4 luni si nici un semn. :( sper sa fie ceva.
sini Luni, 7 Octombrie 2013
nu mai mergeti la ei sunt TAPARI CU ACTE INREGULA
marian Luni, 4 Noiembrie 2013
si eu am fost la contract este careva care a fost la munca dupa ce a semnat contractul sau e teapa care stie ceva sa scrie un coment
claudiu Luni, 11 Noiembrie 2013
nu stiu cata lume pleaca dar eu am fost in aprilie la contract la ei si dupa o luna si ceva mau sunat sa plec in ferme in hamburg, am stat 3 luni dar nu mia prelungit contractu si am venit inapoi. acuma ii caut sa vad daca mai pot sa plec odata cu ei
cristina Miercuri, 13 Noiembrie 2013

e plina lumea de firme fantoma care ne promit marea si sarea. In August am incheiat si eu un contract cu ei nici un semn de viata de la ei. O singura data mi-au raspuns la telefon si atunci foarte iritati ca indraznesc sa-i deranjez cu intrebari referitor la decursul dosarului meu. Cel mai neplacut este ca ei publica in continuare locuri de munca pe internet pt a aduna cat mai multi bani. Oare cum o sa reusim sa-i dam de capat. Cand am fost personal la Oradea pt a semna contractul am auzit o convorbire in care reprezentantul firmei intreba fata angajata cati disperati au incheiat contract cu ei. Eu doar
atata doresc ca acest domn care sa primeasca ceea ce merita.Felicitari sper sa vi se intoarca ajutorul acordat.

jhonny Miercuri, 13 Noiembrie 2013
am facut si eu contract cu ei de o luna si inca nimic, mai mult ca sigur nici nu va fi nimic dar in orice caz cit am pierdut eu e o nimica toata pe linga cit vor pierde ei, si asta nu pentru bani ci ptr nesimtirea care o au
stoian Luni, 18 Noiembrie 2013
si eu am incheiat un contract de o luna si juma sinu mau anuntat deloc,maine sun sa vad decursul contractului si va dau mai multe detalii.
seriosu 1 Luni, 25 Noiembrie 2013
intru si eu in cercul celor tepuiti de aceasta firma sper ca n invatam minte odata ca politia si hotii sunt pe o mana
pepy Joi, 12 Decembrie 2013
De ce nu pot fi opriti e prea de tot .si noi nu mai trebe sa punem bot. Stiti cine pleaca? V spun eu numai cunoscuti de-ai lor daca ai avea si tu un cunoscut la un sediu asemanator ai pleca .pile pile si iar pile.
pepy Joi, 12 Decembrie 2013
Daca a plecat cineva va rog sa anuntati daca e tiapa sa nu e .
petrika Vineri, 27 Decembrie 2013
salut am incheiat si eu un contract cu aceasta firma in 25 octombrie si ia_am dus actele care mia zis tipa de acolo si dupa 15 zile am sunat sa vad ce se intampla cu dosaru si ma-a zis k nu-i compet si am trimis si resu actelor de 2 luni si nimic deci e tzeapa
petrika Vineri, 27 Decembrie 2013

e tzeapa cu Human Resource & Recruitment Expert cand am sunat la firma pt detali mi-au zis k eu au locurile de munca cautate si acuma cand am sunat iarasi dupa 2 luni mia zis ala k asteapta oferte ... deci nu dati bani la firme de mediere toate sunt tzepare