Forum despre Intersnack Romania Group

Vlad Luni, 14 Octombrie 2013
Ne ajuta cineva cu informatii din cadrul acestei companii.Multumesc.
mamaie Miercuri, 23 Octombrie 2013

Am dat interviu cu un domn dar nu am fost pe aceeasi lungime de unda. Se vrea teorie din carti dar nu se pupa cu practica.Din cate mi-a relatat d-nul programul era foarte incarcat iar salariul nu era mare,asa cum speram sa fie intr-o multi-nationala.Greu de ajuns deoarece sustin interviurile la locatia de pe centura Bucurestiului aproape de Baneasa-Otopeni.

abc Marti, 26 Noiembrie 2013

Program de 12 ore plus in fiecare zi , sambata se iese mai mereu pe teren  marfa se livreaza greu (nu din cauza soferilor si din cauza proastei organizari), planul nu iese mai niciodata, deci toata lumea pe salariu fix.
Cand ajungi la Intersnack practic te insori cu Intersnack deoarece nu ai timp de altceva .
Daca tot cauta cineva sa se angajeze ca agent de vanzari, angajati-va la o companie care are produse care se cumpara.

unu"trist Miercuri, 12 Februarie 2014
am fost angajat sofer temporar (2 luni)
Program 12-13 ore ...asteptarea dupa depozit (de la 4 dim pana la 12 era la ordinea zilei)iar livrarile erau atat de incarcate incit nu te incadrai in programul de receptie al magazinelor....
@depozit varza&incompetenta&nesimtire (o delasare maxima mai ceva ca la "stat")
Vorba "lasa mah ca merge asa este primordiala si se respecta
Multi oameni depasiti de situatie ,pusi in functii de ASM/team leader pe vechimea in functie nu pe rezultate experienta
toata lumea merge pe salarizarea de baza..agent/sofer
target-ul niciodata atins de nimeni dar CUI AI PASA ????daca la 2-3-4 luni se schimba echipe/sefi/agenti/soferi nui a buna
Sfatul "patitului" fugiti de intersnack!!!!!!!!!!!!
cineva Luni, 17 Martie 2014

Nu spune nimeni nimic despre salarii? va rugam!!! :)

EUgen Sambata, 12 Iulie 2014
.....Unu trist.... te inteleg perfect, multumec pentru detalii "colegu". De evitat am inteles.
UnBaiat Luni, 13 Octombrie 2014
Puteti sa imi spuneti cam ce te intreaba la un interviu pentru sef echipa si ce salariu se da? Va multumesc!
Unul care a lucrat Vineri, 24 Octombrie 2014
Eu am lucrat 9 ani la ei si daca i-ti vezi de treaba e bine
eu Joi, 4 Decembrie 2014
Imi poate spune cineva ceva despre postul "analist vanzari"? vad ca apare disponibil destul de des? aveti idee ce salariu ar fi pentru aceasta pozitie? multumesc!