Forum despre Jumbo Pro Steel

Doru85 Duminica, 21 Octombrie 2012
Stie cineva cat de serioasa este aceasta firma?
Unul Sambata, 29 Decembrie 2012
Am lucrat la ei, nu recomand deloc, promite un salar, primesti cat vor ei. poate primesti 50%
Constantin Luni, 17 Februarie 2014
Am lucrat ca Team leader,traducator,etc.Nu numai ca promit una si fac alta,dar sunt momente in care te faci nevoit sa platesti din buzunar anumite etape,plus ca luna de luna,te rogi de ei,sa te plateasca(salariul tau pe care l-ai muncit si ei si-au luat bani),dar si moment in care nici macar salariul nu il iei(adica teapa),plus multe alte nereguli,in care cred ca as putea face o poveste.
valeriu Vineri, 13 Iunie 2014
am lucrat cu aceasta firma ca si sudor in spania si in romania. conditiile au fost bune iar la salariu am primit toti banii. din ce am auzit trebuie sa vezi de treaba ta si nu ai nici o problema
Neku Marti, 16 Iunie 2015

Am lucrat la ei si am fost dezamagit. Nu recomand pentru ca : nu platesc la timp si nu te ajuta daca ai probleme (ex. medicale).
Atentie mare ce scrie in Contract si Acte Aditionale.

Neku Miercuri, 29 Iulie 2015
USA INCHISA LA FIRMA DE FRICA RECLAMATIILOR. Foarte adevarat ce spun ce de mai sus.
Te mint inca din start asupra conditiilor si cauta motive sa nu plateasca salariile.
Salarii mici conditii proaste.
dencuandrei Miercuri, 21 Decembrie 2016
am lucrat la acesta companie unde lucram cu norma de 6 ore pe zi unde am luat 10000 lei in decembrie 2015 a fost un salariu ok daca mai stateam la ei aveam 12000 la full time dar am vrut sa gasesc un alt job deoarece vroiam mai multi banii