Forum despre Kondor Invest

ADMIN - undelucram.ro Joi, 14 Februarie 2013

Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Kondor Invest, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Kondor Invest.

eu Luni, 27 Mai 2013

Saluta,am miercuri un interviu la firma respectiva,imi puteti da cateva detalii despre ei (intrebari,cerinte,oferta)?

george Joi, 6 Februarie 2014
Pot spune cu toata sinceritatea ca experienta dobandita in timpul cat am fost angajat al Kondor a fost una extrem de valoroasa pentru evolutia mea ulterioara, sunt oameni de la care ai ce invata daca esti la inceput de drum.Nu cunosc experienta lui Ionut in firma Kondor, daca a lucrat la fabrica sau la vanzari, dar eu sunt de parere ca esti apreciat atunci cand ai initiativa, cel putin asa s-a intamplat in cazul meu.