Forum despre Kraft Foods Romania

abc Duminica, 1 Iulie 2012
ma poate ajuta cineva cu salariile de la kraft ?
mc Sambata, 8 Septembrie 2012
depinde foarte mult la ce nivel, ce departament/subdepartament, ce sef ai, etc.
revino cu mai multe detalii
turist de ocazie Sambata, 8 Septembrie 2012
da si tu un minim
mitza biciclista Marti, 12 Februarie 2013
spuneti si voi o medie sa stie omul cat cere. gracias muchachos
fost k Duminica, 21 Aprilie 2013
Trade Representative 2000 ron + bonus
doar eu Duminica, 12 Mai 2013
si bonuri de masa?trainiguri,team building?bonusul maxim la ce suma poate sa ajunga pt trade representative?exista sanse de promovare,se ia salariul la timp?
eu Joi, 16 Mai 2013
sunt si bonuri de masa, training-uri mai putine, exact cat iti trebuie pe job, in functie de nevoi, salariul se vireaza la timp.
sanse de promovare: in general se promoveaza din interior, apoi se uita in exterior, in functie de performanta si de modul cum te vede seful: daca te place sau nu
doar eu Vineri, 17 Mai 2013
multumesc frumos pt informatii,sper sa fie joburi vacante ca sa aplic la ei..imi incerc norocul cu toate ca in domeniul fmcg nu prea mai merge treaba,s-au inchis fabrici,nu stiu cata lume isi mai permite sa mai cumpere o cafea jacobs,o ciocolata de calitate cum ar fi milka etc..
elena Miercuri, 25 Septembrie 2013
Stie cineva care este salariul pentru Marketing Trainee?
Aoa Luni, 21 Octombrie 2013
pana in 2000 de lei; 1700 parca...ceva de genul....
doar eu Vineri, 25 Octombrie 2013
din ce vad pe forum salariile la mondelez sunt mici.sunt dezamagita,credeam ca ofera mai mult pt trade si vad ca si marketing e o suma modica.
cu picioarele pe pamant Vineri, 25 Octombrie 2013
pentru trainee e destul de bine
job Duminica, 19 Ianuarie 2014
am aplicat pt pozitia Coordonator Hr pe bestjobs.acum firma se numeste mondelez.aveti ideea cat este salariul?ca sa fac o comparatie cat castig acum pe aceeasi pozitie.multumesc.sper sa ma ajute cineva cu un rasp.
job Sambata, 8 Februarie 2014
revin la comentariul anterior...ma poate ajuta cineva cu un rasp.?sau deja s-a ocupat pozitia?multam mult
youu Sambata, 17 Mai 2014
cine poate oferi detalii despre kraft?cum e acum atmosfera,mai fac mariri de salarii ,mai fac angajari .pe bestjobs nu am mai vazut niciun job.se merita sa aplici la ei sau sunt in faliment?astept rasp de la cei care mai stiu ceva de ei.
eu Sambata, 17 Mai 2014
Compania Kraft Foods Romania nu este in faliment ci si-a schimbat numele in Mondelez. Cat despre angajari daca nu gasesti stai linistit ca o sa apara din ce in ce mai multe in urmatoarea perioada mai ales pe Sales, datorita schimbarilor efectuate in ultimul timp de catre companie.
nick Miercuri, 10 Septembrie 2014
Ma poate ajuta cineva in legatura cu interviurile? Sapt viitoare am interviu pentru pozitia de sales repr, si m-au anuntat ca o sa dureze cel putin o ora. Sa ma astept la un test? Cate intetviuri se dau inainte de angajare? Orice sfat ma ajuta. Multumesc
eu Joi, 18 Septembrie 2014
Cum a fost la interviu nick?cat ti-a propus salariul si bonusul?contractul de munca e pe perioada determinata?orice amanunt m-ar ajuta pentru ca am si eu interviu la ei.in ce a constat interviul?merci mult
fost angajat rombusiness group Vineri, 12 Decembrie 2014
firma f serioasa