Forum despre Kriss Consult SRL

ADMIN - undelucram.ro Vineri, 15 Martie 2013
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Kriss Consult SRL, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Kriss Consult.

anca Vineri, 22 Martie 2013
de firma asta nu stie nimeni nimic?s-a plecat sau nu prin intermediul ei?
iulia Joi, 3 Aprilie 2014
si eu sunt interesata de aceasta firma. este seriasa? a lucrat cineva la ei?
iulia Joi, 3 Aprilie 2014
am incercat sa gasesc informatii despre ei pe net, dar nu prea am reusit. nu au site.. am verificat pe ministerul de finante si in anul 2012 nu au raportat niciun salariat. pe site-ul ITM-ului apare , dar are afisat un nr de mobil, ceea ce inseamna ca nu au macar un abonament de tel fix? Nu prea suna bine...
Elena Marti, 8 Iulie 2014
Eu am plecat cu firma asta. Partea buna e ca dupa interviul cu ei, ai posibilitatea sa vorbesti direct cu angajatorul si m-a incantat ca nu mi-au cerut bani decat dupa ce ajung acolo.
RODRY Marti, 16 Septembrie 2014
Am obtinut loc de munca prin aceasta firma de 2 ori, in Germania. Prima disutie a fost cu managerul firmei, apoi am discutat direct cu angajatorul.
In ambele cazuri am fost foarte multumita de prestatia serviciilor oferita de Kriss Consult SRL... Bravo!!! Daca ar fi toate firmele de recrutare forta de munca la fel, credeti-ma nu am mai avea povesti triste cu tzepe.
Daca angajatorul nu isi respecta promisiunile... nu este vina managerului firmei... povestea pe care o primeste de la angajator, pe aia o transmite celor ce sunt in cautarea unui loc de munca. Recomand cu toata caldura!!!