Forum despre Laro Distribution (La-Ro Impex 2001 SRL)

ADMIN - undelucram.ro Joi, 18 Octombrie 2012
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Laro Distribution, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Laro Distribution.

brg Duminica, 14 Iulie 2013
Ca agent de vanzari salariul de baza e 700 ron din care iti opresc 100 ron garantie.

Ai 3 targeturi care adunate suna bine, dar daca nu faci unul din ele le pierzi pe toate si daca mai depasesti si benzina lunar, cred ca ramai cu 500 ron lunar pentru 12 ore de munca zilnica.
clau Luni, 22 Iulie 2013
alte detalii despre Laro SRL?
altul Marti, 6 August 2013
Sunt ok ca firma fata de alte firme de profil . Pe divizia de guma in Bucuresti se castiga binisor dar e mult de munca. Fata de altii iti trec toti banii in cartea de munca , sunt transparenti la calculul salarial si au manageri buni. . . sunt si dezavantaje : o sambata pe luna o pierzi la inventar , te obliga sa vi la patru ace etc.
gigi Miercuri, 21 August 2013
imi puteti da detalii despre interviu?
ednu Marti, 24 Septembrie 2013
Cat castiga un operator calculator si ce program de lucru are?
GIA Vineri, 10 Ianuarie 2014
bianca Marti, 8 Aprilie 2014
Am fost chemata la interviu pentru postul de Econimist stie cineva detalii despre post? salariu , program? am vaut ca a mai fost cineva dar nu a mai dat nici un raspuns. cand ...
noa Vineri, 27 Iunie 2014
Am fost chemata la un interviu pentru postul de casiera, As dori sa stiu mai multe detalii despre aceasta firma. Multumesc
alex Luni, 30 Iunie 2014
Imi puteti spune ce salariu are un operator facturare.Am fost chemata la un interviu in Constanta.Discutiile postate m-au cam dezamagitmultumesc
bianca Luni, 11 August 2014
Pentru postul de economist, nu de contabil , se ofera salariul de 1300 ron cu contract pe perioada determinata de 3 luni.
cuculici Joi, 21 August 2014
sal ca operator in buc este de 850 de lei presupun ca un c-ta este mai mic din cate stiu eu.
anonim Joi, 28 August 2014
am fost la un interviu si mi au oferit 700 lei salariu de baza, daca atingi targetul inca 500, si mai au ei o lista de 8 puncte, la care ai 100 de lei per punct.ce da fac?sa ma ...
Elena Marti, 9 Decembrie 2014
Buna ziua!si cum va explicati faptul ca in aceasta firma sunt oameni ce lucreaza de 20 de ani?sau cum va explicati faptul ca sunt agenti care isi fac planul si il depasesc avand ...
Elena Marti, 9 Decembrie 2014
Revin. stiu ca toti vrem salarii de start mari.Dar daca am fi sinceri ar trebui sa punem in balanta ce producem pentru firma si ce incasam.E nedrept sa vrem salarii mari in ...
jon Sambata, 13 Decembrie 2014
Buna ziua ! Nu te supara Elena draga , dar cred ca tu faci parte dintre cei care conduc aceasta "companie" de incerci sa fii cetateanul cel bun