Forum despre Lidl Romania

Nico Luni, 10 Octombrie 2011
Eu lucrez la Lidl si nu pot sa zic ca e cel mai bun loc de munca. Se munceste foarte mult peste program. Nu se platesc orele suplimentare dar se aduna orele si iti dau liber. Salariile sunt acceptabile, dar volumul de lucru este foarte, foarte mare !!!
Andrei_badboy Luni, 10 Octombrie 2011
Am vazut ca s-au deschis multe magazine Lidl in ultimul timp. Stie cineva cum aflu si eu ce locuri de munca au scos?
Levy Duminica, 23 Octombrie 2011
@Andrei_badboy: ce calificare ai? sunt destule posturi evident in mai multe departamente specifice magazinelor de tip retail.
Bia Joi, 9 Februarie 2012
Eu am fost sunata pentru un post la Lidl cu germana - 3.500 ron. O sa incep serviciul de pe 15 feb. Birourile lor sunt undeva in Pipera.
robert Luni, 13 Februarie 2012
salutare tuturor! ce pozitii are Lidl pe germana si ce birouri au in Pipera (e cumva asta din Dimitrie Pompeiu)? nu am gasit mai nimic pe net legat de joburi open la ei. danke ;)
Ana Joi, 29 Martie 2012
cam care ar fi programul de lucru in magazinele Lidl (pt angajati :P).
ami Duminica, 8 Aprilie 2012
Ana, daca te uiti la programul magazinului, poti sa iti faci o idee si despre programul tau ca angajat pe partea comerciala, adica in fiecare zi doua schimburi + sambata si ...
dea Duminica, 15 Aprilie 2012
e adevarat ca se lucreaza foarte mult peste program?
Inna Vineri, 20 Aprilie 2012
La Lidl stiu eu ca se da 1200 dar bonuri de masa nu se mai dau deloc. da, se lucreaza si peste program
alexxxa Miercuri, 2 Mai 2012
Slariul la Lidl este de 1780 brut adik 1300 net 8 ore pe zi 2 libere pe sapt .Orele suplimentare se platesc cu 200 % .Se munceste fff mult eu lucrez de 10 luni :P la ei ca si ...
raluk Miercuri, 2 Mai 2012
alexxxa da poti confirma / infirma faza cu bonurile de masa ar fi super.
vasileee Sambata, 5 Mai 2012
alexxxa minti de ingheata apele, orele suplimentare nu se platesc! Se lucreaza foarte mult peste program (fara plata) iar salariu este 1000 lei net pentru un angajat la inceput!
jeny Sambata, 5 Mai 2012
buna ziua. si eu am auzit ca nu se platesc orele suplimentare :(
loly Duminica, 6 Mai 2012
orele suplimentare sa platesc....pot sa va confirm....sigur ori se dau libere ori dupa 2 luni se platesc orele suplimentare...dar la lidl se lucreaza tare de tot....nu e pentru ...
raluk Duminica, 6 Mai 2012
loly tu lucrezi in bucuresti la lidl?
monica Luni, 14 Mai 2012
buna seara. ce stiti de LIDL din Chitila? salariu - program.
kriss Joi, 17 Mai 2012
cand se deschide lidl la galati?
mishu Sambata, 19 Mai 2012
da parca e LIDL in galati.oricum joburile disponibile le gasesti aici: http://www.lidl.ro/cps/rde/xchg/lidl_ro/hs.xsl/4193.htmdaca vrei sa le dai mail: jobs@lidl.ro.bafta !
alexxxxa Luni, 4 Iunie 2012
Raluk bonuri de masa nu se dau .Ar fi culmea la salariul asta sa ne mai dea si bonuri nu crezi ??:))
alexxxxa Luni, 4 Iunie 2012
Vasilee lucrezi cumva la ei ???La ce magazin ???Eu nu vorbesc din auzite k altii ..lucrez la ei si stiu .