Forum despre O'Fresh - Vending Zone SRL

interviu Joi, 20 Martie 2014

Am fost la ei -FreshN Tasty SRL (O'Fresh)- la un interviu pt SOFER- OPERATOR APARATE VENDING si a decurs cam asa:
Am ajuns acolo cu 5min mai devreme si am mers la receptie unde nu era nimeni. In 2-3min a aparut o doamna careia i-am spus ca am interviu la ora 14. La o masa (masa, nu birou) alaturata receptiei erau 2 barbati care discutau si imi spune ca o sa tin interviul cu domnul care era acolo. Am spus ca o sa astept la usa, nu puteam sta la receptie in gura celor care discutau. Ea spune: "Bine". Astept pana la 14:15 cand iese tipul de la interviu si se plangea prietenei lui... Asteptam sa ma cheme cineva, dar de unde... In 5min a venit un tip (m-am gandit ca e angajat) care a intrat direct. Am asteptat pana la 14:30 dupa care am plecat pentru ca uitasera de mine.

someone Vineri, 8 August 2014
Cred ca ar fi trebuit ca tu sa ai initiativa .
illuminati666 Joi, 28 Ianuarie 2016
Am fost la ei pt un interviu,am aplicat cu un cv si m-au sunat sa vin la ei,ca locatie sunt pe la hala traian,intr-o curte de depozite.Am intrat intr-o cladire dubioasa cu o scara mica in forma de spirala,acolo am gasit birourile lor si i-am anuntat ca am venit pt interviu si mi-au zisnsa astept alaturi la aceeasi masa de care zicea tipul de mai sus.Am asteptat 35 de MINUTE!!!pana a venit o fata sa discute cu mine.Dupa ce mi-a spus ce si cum a ramas ca ma vor contacta,ceea ce nu au FACUT!pierdere totala de timp si benzina cu ei.NESERIOSI!