Forum despre Ortopedica

ADMIN - undelucram.ro Miercuri, 9 Mai 2012

Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Ortopedica, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Ortopedica.

GINO Joi, 7 August 2014
mai stie cineva ceva de aceasta firma? este ok?
eu Marti, 12 August 2014
A semnat cineva acele acte aditionale prin care esti obligat sa faci niste cursuri si daca esti dat afara, din nenumarate motive si nu daca iti dai tu demisia, platesti atat cursurile cat si celalalte cheltuieli aditionale?
Andreea Luni, 6 Octombrie 2014
Stie cineva mai multe despre postul de asistent vanzari.?
Andreea Luni, 6 Octombrie 2014
In ce consta interviul pentru asistent vanzari?
Anonim Joi, 9 Octombrie 2014

Interviul este cu o doamna destul de draguta..problema e ca de la prima intalnire iti arata niste acte aditionale prin care te obligi ca stai la ei vreo 4 ani, in caz contrar esti pus sa platesti cursurile undeva la cateva mii de euro...in principiu foarte complicat...salariul este de 1400 ron.... Se lucreaza si sambata!

oneman Miercuri, 15 Octombrie 2014
Salut,a lucrat cineva la ei ca sofer?Cum este colectivul si cat castiga?