Forum despre Pecef Tehnica SRL

ADMIN - undelucram.ro Joi, 2 Octombrie 2014

Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Pecef Tehnica SRL, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Pecef Tehnica.

Nobody Sambata, 7 Februarie 2015
La Pecef Tehnica SRL în anul 2015 un Tehnician Service primeşte un salariu de muncitor necalificat pentru o muncă destul de grea ca depanator aparatură electrocasnică.
Tehnician Service = 950 lei net + bonuri.
Când Pecef Tehnica va plăti un Tehnician corespunzător calificării şi muncii prestate, adică 1600-2200 lei/net + bonuri, atunci va merita să lucraţi acolo.
Eu nu înţeleg cum muncesc acei Tehnicieni pe 950 lei şi cum trăiesc cu aceşti bani.
Ar trebui să-şi prezinte toţi demisia dacă nu primesc salarii corespunzătoare de 1600-2200 lei/net + bonuri.
NU RECOMAND ANGAJAREA LA *Pecef Tehnica SRL*