Forum despre Perfect Tour

ADMIN - undelucram.ro Luni, 7 Ianuarie 2013
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Perfect Tour, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Perfect Tour.

adrian Marti, 15 Ianuarie 2013
Cu ce se ocupa acesta firma?
daniela Marti, 15 Ianuarie 2013
lol, oare cu ce crezi ca se ocupa? scuze, da nu m-am putut abtine sa nu comentez, "rasfoind" forumul :))))
Anda Vineri, 18 Ianuarie 2013
Salarii? Program? Stie cineva ceva? Care e atmosfera de lucru?
eu Miercuri, 15 Mai 2013
- Din acest anunt se poate observa ca au nevoie de oameni buni la toate:

ADMINISTRATOR SITE-URI
CERINTE:
- Minim 2 ani experienta in coordonarea unei echipe de programatori;
- Minim 5 ani experienta in programare;
- Cunostinte avansate de PHP (OOP), MySQL, jQuery, HTML, CSS, Javascript, Smarty, XML;
- Cunostinte avansate de servere UNIX (nivel servicii web si DNS)/Windows Server (Internet Services);
- Constituie un avantaj PHP - SOAP si lucrul cu GD / creare coduri de bare EAN-13, MsSQL.

RESPONSABILITATI:
- Coordoneaza, supervizeaza si organizeaza echipa IT care are in sarcina: dezvoltarea de aplicatii in limbajele mentionate, externalizarea serviciilor din sfera IT, administrarea retelei, dezvoltarea site-urilor de prezentare si rezervari/ecomerce, aplicatii de marketing on-line, SEO.
- Participa la implementarea si dezvoltarea proiectelor companiei;
- Se ocupa de mentenanta si dezvoltarea proiectelor existente.
bucur Marti, 22 Octombrie 2013
Cauta si acum PROGRAMATOR PHP
RESPONSABILITATI:
- Programare PHP / MySql Web - Realizare/modificare/administrare site-uri cu continut turistic in cadrul departamentului IT;
- MySQL - proiectare / utilizare / intretinere / administrare baze de date mysql;
- MsSql - utilizare / intretinere / administrare baze de date mssql.
CERINTE:
- Experienta minim doi ani pe un post similar;
- Bun cunoscator al limbajelor PHP, MySQL, jQuery, HTML, CSS, Javascript;
- Cunostinte minime despre servere UNIX (APACHE, MySQL - instalare configurare);
- Experienta in lucrul cu PHP OOP, XML, PHP SOAP, PHP SMARTY, AJAX, ZEND, SWIFT, REST API;
- Persoana creativa, pasionata de domeniu, atenta la detalii si cu viteza de lucru;
- Limba engleza - nivel avansat.
Gy Joi, 5 Decembrie 2013
Ceva informatii? De ce schimba programatorii ca pe sosete? Sau fug ei
Secret Miercuri, 29 Octombrie 2014

Fug programatorii pentru ca se urla si tipa indiferent de ora din zi si cat de bine iti faci treaba. Asta pe langa faptul ca iti iei o parte din bani pe CIM si marea majoritate in plic. Php programmer e defapt web developer si ai de mentinut 15+ siteuri, iar modificarile vin la minut. Nu recomand.