Forum despre Pimkie Romania (Distrimoda)

ADMIN - undelucram.ro Miercuri, 24 Iulie 2013
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Pimkie Romania, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Pimkie.

andreea Luni, 12 August 2013
Cat ia un lucrator comercial?programul part-time (6 h)?
Miky Joi, 12 Septembrie 2013
Stie cineva cum e la aceasta firma? Sunt chemata maine la un interviu in sun plaza si as vrea sa stiu la ce sa ma stept. Multumesc.
Miky Joi, 12 Septembrie 2013
*astept
cata Luni, 16 Septembrie 2013
si pana la urma ce salariu ti-au oferit? si program?
Bibi Miercuri, 30 Aprilie 2014
Am fst si eu la interviu in afi ... Am dat q managera si directorul de magazin interviul... M au inttebat si m au descusut pe toate partile nici nu stiam ce sa la mai zic(prea insistenti in privinta intrebarilor)de salariu nu am vrut sa imi zica ... In schimb m au inttebat ce salariu m ar motiva sa vin cu zambetul pe buze la servici? 1000lei li s a parut prea mult.... Incredibil!! Vor sa muncim k negrii pe plantatie pentru nimic.