Forum despre Plana-Innova SRL

ADMIN - undelucram.ro Marti, 19 Februarie 2013
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Plana-Innova SRL, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Plana-Innova.

parerea mea Duminica, 5 Mai 2013
Este un loc de munca bun pentru cei care nu stiu sa faca nimic dar au impresia ca le stiu pe toate.Este un loc de munca bun pentru cei care nu reusesc sa faca un lucru bun din prima,oricum a doua zi vei desface si vei reface totul la fel de prost.Este un loc de munca bun pentru cei care nu au idei si nici initiativa,astea sunt defecte.Este un loc de munca bun.Mergeti acolo.Daca reusiti sa faceti fata barfelor si glumelor celor din bisericute,lipsei de imaginatie,glumele si discutiile fiind intotdeauna aceleasi,daca nu va intereseaza decat sa o duceti bine,sa mancati si sa dormiti in conditii bune dar sa nu progresati in meserie deloc,sa mergeti acolo doar pentru un salariu pe care il primiti la timp,bunicel,mergeti.Angajari se fac teoretic tot timpul dar practic nu prea e loc.Odata intrat singura varianta sa pleci este sa iti dai demisia.Si vei fi pus in situatia asta de nenumarate ori.Eu am lucrat o perioada de timp la ei,nu gasesti conditiile astea in multe alte locuri,salariul este ok pentru ceea ce se face,cazarea super,masa la fel,transport asigurat,venit acasa o data la trei saptamani.Daca asteptati ceva de la o firma pe partea profesionala Plana INNova nu este o solutie.Daca vreti sa vegetati....succes.
minciuni Sambata, 25 Mai 2013
ie cate unu care se gaseste sa comente-ze ca nu stiu ce nu stiu cum dar nu ie asa eu lucrez aici si nu ie ciar asa cine nu stie meserie vorbes-te io lucrez de mult timp am fost si in olanda si in suiedia nu e oameni prosti aci sintem prieteni si cine nu poate sa reziste pleaca io lucrez de aproape 2 ani si am facut si calificare si mai fac asa ca gura mica nu e nici munca multa e multe zile in care nu are ce sa ne dea de munca sefi si avem si masina cand vrem noi numai sa are cine sa ne duca io iau bani multi ie bine sa te dai pe langa sefi ca te ajuta sa faci o gluma ca iti da de munca mai usor cine e prost si sta laoparte munces-te mai mult asa ca gura mica
bravo minciuni Sambata, 1 Iunie 2013
tu sigur esti si analfabet si prost, de cei ca tine e nevoie la plana!!!!!!!!mai ai frati?
Stefan Miercuri, 23 Iulie 2014
Daca tot aveti asa niste comentarii, aveti macar tupeul sa iesiti din anonimat.
sniper Joi, 27 Noiembrie 2014
si eu am lucrat la Plana-Innova in anul 2012, era totul ok,salariul bun,cazare buna,la fel si masa,dar si transportul,eu am plecat prin demisie din cauza ca m-am certat cu un coleg.