Forum despre Premier Global International

Daniel Marti, 18 Septembrie 2012
Lucrez in Premier Global International de aproape 2 ani in departamentul de Marketing si Comunicare si vreau sa mentionez ca este de departe experienta profesionala cea mai placuta si plina de satisfactii pe care am avut-o de-a lungul timpului.

Nu am intalnit niciunde un asa mare accent pus pe dezvoltarea angajatilor, intiativa, creativitate si inovatie. Am gasit aici un mediu de lucru armonios, in care toata echipa conlucreaza la indeplinirea obiectivelor comune prin dezvoltare personala si profesionala.

Relatia dintre management si angajati se bazeaza pe respect reciproc, comunicare bidirectionala si un sistem bine pus la punct de motivare si stimulare a angajatilor, incluzand printre altele: sisteme de dezvoltare personala si profesionala, motivatii materiale si morale.

Chiar pot sa afirm cu tarie faptul ca Premier Global International a ridicat la standarde inalte tot ceea ce reprezinta cultura si climatul organizational in Romania, reusind cu succes implementarea sistemelor organizationale britanice adaptate la mediul de afaceri romanesc.