Forum despre Reckitt Benckiser Romania

JV Miercuri, 6 Februarie 2013
Recunosti o firma buna dupa lipsa comentariilor de pe forum.Bravo RB!
nickname Miercuri, 6 Februarie 2013
nu te grabi cu concluzii desprinse!
JV Miercuri, 6 Februarie 2013
tot ce se aude in piata despre RB e de bine.Nu am auzit nimic negativ despre ei.Normal ca nu umbla caini cu covrigi in coada pe la ei dar arunca un ochi pe acest site.Unde sunt foarte multe comentarii e si naspa si spun asta din experienta personala raportandu-ma la situatia din firmele in care am lucrat
BB Sambata, 23 Februarie 2013
Daca este totul roz atunci de ce dau agenti de publicitate afara si nu le dau somaj si le sugereaza sa intre in preaviz?
ag Joi, 18 Aprilie 2013
sau mai rau te fac sa iti dai demisia singur
SD Joi, 16 Mai 2013
Reckitt Benckiser este o companie ce are grija de angajati care muncesc, ca in orice companie cei ce nu muncesc sunt indepartati. Un punct mai putin bun este legat de promovari, in majoritatea cazurilor prefera sa recruteze decat sa promoveze si nu odata s-a dovedit ca fiind o alegere mai putin fericita. Ca si dezvoltare profesionala - participi la traininguri, ai suport de a invata ceea ce nu sti dar trebuie sa existe si interes din partea angajatului, pentru cei ce au vrut sa plece in alte tari in cadrul RB, a existat suportul necesar.
es Miercuri, 22 Mai 2013
sd, imi pare rau sa te dezamagesc dar nu ai dreptate am lucrat in cadrul firmei destul de mult timp ca sa stiu ca nu se apreciaza persoanele care muncesc ,iar unii agentii stiu sa dea"ordine"in loc sa vina sa te ajute daca intampini dificultati,prefera sa stea acasa la caldurica si sa isi insusseasca ei meritele ,iar in legatura cu trainingurile in ultimii ani sunt inesistente asa ca data viitoare cand mai lauzi firma reckiit benckiser macar fa acest lucru cu argumente nu cu niste fraze laudaroase .in ceea ce priveste promovarile sunt persoane care chiar merita sa fie promovate dar prefera sa plece undeva unde este apreciata valoarea lor.
alina Marti, 8 Aprilie 2014
ce puteti spune despre Marketing Intern? Cat dureaza programul, ce salariu?
www Joi, 9 Aprilie 2015
sisteme invechite, lipsa de cultura organizationala si profesionalism.
Singurul plus este ca ofera salarii mai mari, insa pe termen lung nu merita
AnnA91 Marti, 23 August 2016
Buna
As vrea sa știu daca trebuie sa ai experienta ca reprezentant medical la RB
Eu am o experienta de peste 5 ani in vanzari directe
Unde as putea depune un cv?
Multumesc