Forum despre RSM Scot SRL

ADMIN - undelucram.ro Luni, 27 Ianuarie 2014

Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma RSM Scot SRL, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de RSM Scot.

alina Joi, 25 Septembrie 2014
Ma gandeam sa aplic pentru un post de contabil la rsm scot. Am vazut pe site-ul lor ca angajeaza contabili cu 2 ani experienta. Va rog imi puteti da mai multe detalii despre aceasta firma?
ma refer la atmosfera de lucru, colegi, posibilitati de afirmare in firma....sa fiu sincera am citit despre alte firme similare pe site si nu am fost prea incantata. Am fost si la un interviu in big four si n-am prea fost multumita de salariul oferit. Voi care ati lucrat acolo sau ati fost la interviu la ei, ce parere aveti? cu ce impresie ati ramas?!