Forum despre Serious Bet (Casa Pariurilor)

Anca Luni, 7 Octombrie 2013
Am lucrat la Casa Pariurilor, mi-am dat demisia pentru ca am plecat din tara, totul a fost ok, numai ca salariul cam lasa de dorit la inceput, dar pe masura ce prinzi vechime creste si salariul, in rest nu am cuvinte, se ofera conditii bune, personalul si managerul zonal foarte de treaba, nu sunt nereguli in firma, se fac din prima zi contractele de munca, salariul nu se intarzie niciodata, totul este foarte bine, daca m-as intoarce in Romania, tot la Casa Pariurilor m-as angaja.
monica Luni, 3 Noiembrie 2014

Am lucrat la Casa pariurilor cateva luni,multa munca,te chema din libere,ptr alte agentii,ptr sampling,ff obositor ,cica iti da concediu,dar cand isi i-a alta fata concediu trebuie sa muncesti si ptr ea,in cazul in care zici ca nu poti te pune sa iti dai demisia,fix asta am patit eu,ma saturasem sa nu stiu sigur daca a doua zi am liber sau nu si asta se intampla ptr ca exista fraiere care accepta sa le trezeasca si din somn ptr a se duce la serviciu,iar managerii iti vorbesc frumos pana le indeplinesti interesele apoi ii doare undeva de tine,ba chiar iti vorbesc urat.Sfatul meu:Casa Pariurilor este doar ptr cei ce vor doar sa munceasca nu ca sa mai si *traiasca*!

Gianina Duminica, 9 Noiembrie 2014

In legatura cu jobul de la Casa Pariurilor ,este adevarat ce spune Monica ,si eu am lucrat in firma dar nu i-a placut culoarea ochilor mei la manager si nu-i placea ca am studii mai multe.Ma refer la Vaslui,Barlad etc.

deny Marti, 18 Noiembrie 2014
un salariu?
zuzu11111 Miercuri, 1 Martie 2017
Saptamana viitoare sunt chemat la un interviu pentru postul "Tehnician IT_Helpdesk".

Are cineva informatii cu privire la acest post??

Multumesc.