Forum despre Side Grup

ADMIN - undelucram.ro Miercuri, 26 Decembrie 2012

Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Side Grup, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Side Grup.

sm Joi, 25 Iulie 2013

lucrez la ei in momentul de fata,se castiga bani dar asta inseamna sa iti dai interesul si sa muncesti cel putin 9-10 ore pe zi,uneori chiar si in wekend.ai masina de servici ca si agent de vanzari si esti liber sa mergi cu ea oriunde pe teritoriul romaniei atat timp cat anunti ca pleci din localitatea unde iti desfasori activitatea,urmand ca la salariu sa platesti combustibilul consumat.de obicei directorii sunt oameni tineri si de treaba dar foarte radicali cand vine vorba de cifre.

Gold Luni, 5 Mai 2014
Si in momentul de fata tot la ei muncesti?
Aura Luni, 5 Mai 2014
Ce inseamna ca se castiga bine, peste 1000 de Euro?
sm Marti, 29 Iulie 2014

da,tot la ei lucrez si este ok.ca salariu in momentul de fata sub 3000 de lei nu am luat.ideea este ca imi place ceea ce fac si din cauza asta merge treaba.ca sa ajungi sa iei salariul 1000 de euro aura trebuie sa iti faci targetele de vanzare si incasare si sa incasezi 100.000 ron ftva.

sssm Marti, 7 Octombrie 2014
Eu am fost chemat la un interviu pentru postul de Area Sales Manager. Am rugamintea sa imi comunicati, daca stiti, salariul de baza care ar fi (in mana) si daca intr-adevar se pot ajunge la acele targete impuse si in general detalii pentru a stii unde voi ajunge. :) Multumesc mult!
LUIGI Marti, 7 Octombrie 2014
sssm,

1500-2000 NET .LUNA :)
asm Marti, 21 Octombrie 2014
Ce masini de serviciu sunt in firma?
sm Luni, 27 Octombrie 2014
opel corsa 1.3 cdti opel astra 1.7 cdti si mai nou loganuri mcv 1.5cdi 2014
sr Joi, 25 Decembrie 2014
Firma are punct de lucru si in Brasov? Ma puteti ajuta cu o adresa? Nu am gasit prea multe date despre firma pe internet.
Mrh Luni, 20 Iulie 2015
Un agent de vanzari cam de la ce salariu porneste ?
pufulet Joi, 8 Octombrie 2015
Bună lucrez la side si daca ca agent ii bine la partea de logistica ca sofer ii dezastru ca sofer esti sluga tuturor trebuie sa faci si treaba agentului la capitolu incasari lucrezi 9-10 ore pe zi salariu este 1000-1200lei in distributie nu va recomand sa va mancati sanatatea