Forum despre Succes Human Resources TGM (Succes HR Expert)

ADMIN - undelucram.ro Luni, 25 Februarie 2013
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Succes Human Resources TGM (Succes HR Expert), informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Succes Human Resources TGM (Succes HR Expert).

anonim Joi, 28 Noiembrie 2013
Isi bat joc de oameni, o atitudine comunista fata de oameni, si toata activitatea se rezuma la bani.
Cristina Luni, 16 Decembrie 2013
Am avut zilele trecute un interviu la aceasta firma si am fost incantata de atmosfera calda si placut de acolo. De la primul telefon, pana dupa interviu, lucrurile s-au desfasurat cu profesionalism. Mi-a placut deschiderea si onestitatea persoanei care recruteaza, asa cum rar intalnesti la alte firme. Astept sa vad ce si cum primesc feedback/raspuns si revin cu detalii.
TGM Luni, 16 Decembrie 2013
Cristina cum ti se pare faptul ca aceasta firma iti ia 1 salariu / 3 rate egale in 3 luni?crezi ca este ok? la 1000 ron dai 335 ron timp de 3 luni comision pt intermediere ..cam aiurea cred.
Consider ca nu este ok acest comision ...de ce nu se ia un singur comision mai mic?
Marilena Marti, 4 Februarie 2014
Buna, a facut cineva internship la ei? Cum a fost? Multumesc
lps Miercuri, 5 Februarie 2014
Marilena e ok...
Marilena Joi, 6 Februarie 2014
Ms frumos de raspuns... imi poti oferi mai multe detalii... sunt stricti in privinta programului...sau exista sanse sa ramai in companie.? Multumesc
lory Luni, 17 Februarie 2014
Buna tuturor.. am fost chemata la interviu.. vad ca nu sunt pareri f bune, va rog mult sa mi spune ti daca sunt o firma care te angajeaza pe un post pur si simplu sau e altceva nu stiu... va rog . Multumesc
lory Luni, 17 Februarie 2014
Cum adica.. iti ia din salariu?.. nu am mai auzit.. daca ma puteti lamurii..
alis Vineri, 21 Februarie 2014
au salariile destul de mari...se dau aceste salarii? lucreaza cineva prin ei?
Geta Miercuri, 26 Februarie 2014
Am fost astazi la interviu mi s-a parut foarte ok si nu inteleg ce-i rau in faptul ca iti cere comision'ei sunt practic intermediari intre angajat si angajator,adica firma lor iti cauta un post corespunzator calificarii fiecaruia.
Esti tratat si cu respect acolo comisionul care reprezinta un salriu net se plateste in 3 luni,mie mi se pare ok faptul ca iti cauta ei .....eu de 2 luni de cand stau acasa nu am fost sunata decat pe baza de parteneriat fara sal fix deci?..Maine urmeaza sa dicut direct cu angajatorul sper sa ma angajez cat mai repede.
Bafta tuturor!
Gigi Miercuri, 26 Februarie 2014
eu am reusit sa ma angajez prin intermediul lor si le multumesc pentru asta.
flory Marti, 11 Martie 2014
Alis ..Salarile se dau..daca esti angajata lor daca te angajezi prin ei ...depinde de contractul pe care ei il au cu diferiti angajatori dar concluzia este ca este mult de munca...si trebuie sa accepti multe
geta Vineri, 14 Martie 2014
asteptam un raspuns de la ei negativ sau pozitiv, i-am spus sa ma sune au trecut 3 saptamani ,imi tot spuneau ca nu au luat legatura cu angajatorul,foarte foarte foarte neseriosi.Habar nu au de capul loc,mi-am facut sperante degeaba,fugiti de ei.
iris Luni, 17 Martie 2014
voi avea si eu un intreviu cu ei dar in conditiile in care aici nu vad prea multe pareri bune despre ei,cam lasa de dorit.iar legat de comision,ca am citit mai sus,nu stiu exact despre ce este vorba dar parerea mea este ca ei oricum iau un comision angajatorilor pentru intermediere,zic eu,de le-ar mai lua si angajatilor?
vasile Vineri, 21 Martie 2014
feriti va de ei
simo Miercuri, 26 Martie 2014
sunt neseriosiiiiiiiii
iris Miercuri, 26 Martie 2014
Am fost la interviu la inceputul saptamanii trecute si ramasese sa ma contacteze pana la sfarsitul saptamanii. iata ca saptamana a trecut,a venit si urmatoarea saptamana si inca nu m-au sunat.si mie mi se par la fel de neseriosi!
mioara Joi, 27 Martie 2014
bun!..deci s-a angajat cineva prin ei?
GETA Joi, 27 Martie 2014
MAI,CRED CA PUTINI SUNT CEI CARE S-AU ANGAJAT PRIN EI,CAND AM FOST EU LA INT.ERA SALA PLINA ,NU STIU CATI DE ACOLO AU FOST ANGAJATI,POATE DOAR LA SPATII VERZI AU NEVOIE SI ACOLO CRED CA NU CERE STUDII????
FOARTE NESERIOSI