Forum despre Titan Masini Grele

ADMIN - undelucram.ro Joi, 3 Ianuarie 2013
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Titan Masini Grele SA, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Titan Masini Grele.

stan Vineri, 22 Martie 2013
O firma plina de directori si ingineri incapabili care se sustin intre ei.Vreti sa va convingti?Cereti sa dati un test si o sa vedeti ca nu stiu ce sa ceara
De promovat nici nu se pune problema nu are loc nici o persoana care este pregatit profesional,in gasca lor nu este permisa nici un fel de promovare
Aici directorii spun verde in fata ,ce vrei suntem prieteni si nu pot sa inlocuesc pe nimeni
maistrii sunt catrastofa fara sa cunoasca nici un fel de meserie.
.Sunt un fel de pandari , atat . Tot ce ii intrebi nu stiu si te pune sa lasi lucarea pentru a 2 a zi.Cand ii cauti nu ii gasesti sunt plecati sa repare masina unui sef s-au se pitesc pur si simplu
Proectarea este la pamint. In aceasta firma totul se rezuma la A. si S.
IN AFARA DE ACESTE PERSOANE TOATA CONDUCEREA ... SE SUSTIN INTRE EI.
Daca incerci sa spui ceva esti eliminat din start.
Ieri au dat iar afara, pe lista era un maistru (pensionar) M. dar cum el a rezolvat repede problema si pe lista a aparut Gloaba care se imlpica in productie dar care este nou.i
Parerea mea este sa ocoliti sa aveti de a face cu asemenea oameni.
FUGITI CAT PUTETI DE RE{EDE DE EI.
SUCCES
Marin Vineri, 31 Mai 2013
Sunt de acord cu Stan. Parerea ta ca angajat nu conteaza, normele de protectia muncii nu sunt respectate intr-u totul, avand in vedere conditiile grele de munca, clasa muncitoare nu este premiata niciodata, primele le primesc doar maistrii sau cei din management. Deci nu incape vorba ca un muncitor sa fie promovat sau macar apreciat pentru munca depusa sau rezulatele bune. Intr-adevar, de la inceputul anului se da afara la greu, fara salarii compensatorii. Deh, e criza!
mihai Vineri, 27 Septembrie 2013
am lucrat la TMG si pot spune ca am fost multumit de salariu,conditiile de munca sunt decente.sunt si persoane care se plang,dar care ''pe partea cealalta'' fur de rup tot ce prind,cupru,fier,scule etc.mecanicul sef ILIESCU CATALIN mi s-a parut cel mai de treaba,desi sunt multi care-l contesta
monika Luni, 7 Iulie 2014
Buna ziua,
despre departamentul it, stie cineva ceva ?
Multumesc anticipat pt raspuns
marius Miercuri, 17 Decembrie 2014
numai frustrati pe aici care probabil au fost dati afara pentru incompetenta lor.
o firma ffff ok, atat tp cat iti vezi de treaba(lucrez de 9 ani aici)
salarile se dau la timp.
oamenii sunt fff profesionisti.
ca peste tot, sunt si uscaturi, dar... unde nu gasiti uscaturi ?
supercluster Miercuri, 15 Iulie 2015
Salut, as dori sa aflu detalii despre salarizare in cazul inginerilor proiectanti, dar si a economistilor.
Multumesc