Forum despre Valahus Clasic SRL (Fabrica de Containere CONTAINEREX)

ADMIN - undelucram.ro Joi, 18 Aprilie 2013
Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Valahus Clasic SRL, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Valahus Clasic.

Vasile Sambata, 4 Mai 2013

Am vrut sa ma angajez la firma asta insa au niste pretentii de parca am fi la Mercedes cand vorbim de calitate. Ei nu pricep sa lucram in Romania si nu in Germania. Cer foarte multa atentie si finete la executie si nu accepta greseli. Patronul este obsedat de calitate si aspect.
Salariul de la care pornesti este mic si creste dar greu si cu pretentii mari la eficicenta produstiei.
Daca vrei sa inveti meserie poti incerca. Dar trebuie sa ai multa rabdare si calm.
Spor

Eusunt Marti, 17 Iunie 2014

Neseriozitate. Cea mai proasta alegere este aceasta firma, Regret ca m-am complicat cu astfel de amatori!