Forum despre Vertiba Romania

ADMIN - undelucram.ro Marti, 24 Iunie 2014

Dorim sa aflam detalii din experienta voastra in firma Vertiba Romania, informatii despre mediul si atmosfera de lucru, sanse de promovare, relatia cu managementul sau orice detaliu care ar putea fi de ajutor celor interesati de Vertiba.

dorin Sambata, 5 Iulie 2014
Salut,

Vertiba este o companie mica, situata undeva la etajul 7 al unui bloc nu departe de Timpuri Noi.
Au 3 sau 4 camere unde lucreaza cate 2-3 oameni si un birou unde tin interviurile.

Pentru interviul de consultant Salesforce (sau admin mai exact) interviul nu prea e deloc tehnic. Sunt intrebari generale de genul "ce spun colegii despre tine", "cum era ultimul sef", etc... si nimic legat de CRM/ERP sau Salesforce. Interviul este in engleza.

Partea interesanta este cu asteptarile salariale. Daca ai asteptari salariale de peste 700 euro nu prea are rost sa te duci pentru ca oamenii te platesc pe ora.

Se lucreaza de la 11 la 20 iar ultimele 3 ore sunt cu echipa din State.
Se incepe de la 6 usd/ora iar de plata taxelor te ocupi tu.
Iulia Miercuri, 16 Iulie 2014
Salut Dorin (oricare ar fi numele tau real),
Esti putin dezinformat. La interviu se negociaza salariul net/luna, in lei.
De plata taxelor ma ocup eu :)
Succes!
dorin Joi, 7 August 2014
Buna Felicia,

De cand ai aparut tu in firma? Ai cateva luni, nu?