Interviuri companie Konkret Cargo SRL

Pozitiva0%
Neutra0%
Negativa0%

Interviu Agent transporturi

Am fost la interviu in Decembrie 2013, in Bucuresti.
Durata interviu: 1 Saptamani.
Dificultate interviu: Foarte usor.

Cum a decurs interviu?
Intrebari foarte usoare si neprofesioniste, isi bat joc de oamenii pe care ii angajeaza, aduc cate 4-5 o data din care ramane eventual 1. Ceea ce se scrie mai sus referitor la pozitia de DIrecto Vanzari, aceasta pozitie nici nu exista, exista doar DIrector GEneral , restul sunt toti Asistenti Vanzari !!!

Intrebari si teste la interviu
O prostie, interviu cu contabila.

Sfat pentru alti candidati
Aveam nevoie de un job la momentul respectiv, intre timp am renuntat si am plecat. O firma neprofesionista.

Interviu Director vanzari

Am fost la interviu in Iunie 2013, in Bucuresti.
Durata interviu: 8 Luni.
Dificultate interviu: Dificil.

Cum a decurs interviu?
Interviul a fost dificil. Intrebari grele si profesioniste

Sfat pentru alti candidati
Cu incredere in fortele proprii

Ajuta si tu comunitatea impartasind detalii despre procesul de interviuri la Konkret Cargo SRL

Adauga interviu

Interviu Expeditor

Am fost la interviu in Octombrie 2012, in Bucuresti.
Durata interviu: 5 Luni.
Dificultate interviu: Mediu.

Cum a decurs interviu?
Aparent lejer,dar intrebari cu substrat,psihologice

Intrebari si teste la interviu
La intrebarile tehnice nu am stiut sa raspund deoarece nu aveam experienta.Printre intrebari au fost : de ce plecati de la actualul loc de munca? Ce salariu doriti? Sunteti rezistent la stres? Aveti capacitatea de a invata repede? Etc

Sfat pentru alti candidati
Nu stiu cum am reusit! Sfatul meu nu e nici un sfat,cine se potriveste cu meseria merge,cine nu pleaca!

Interviu Expeditor

Am fost la interviu in Septembrie 2013, in Bucuresti.
Durata interviu: 3 Luni.
Dificultate interviu: Foarte usor.

Cum a decurs interviu?
Aparent lipsa de profesionalism.Nu va lasati inselati de atitudinea de incepatori in ale angajarilor sunt experti.Zilnic se tin interviuri cu eventuali viitori expeditori.

Intrebari si teste la interviu
Ce salariu doriti?Dupa primiti propunerea de 1000 ron cu promisiuni verbale.

Sfat pentru alti candidati
Nu va lasati pacaliti.Daca va multumiti cu 1000 ron acceptati.Aveam colegi si cu salariu mai mic eu avand o experienta de peste 10 ani am primit 1000 ron