Salarii companie AtoS IT Solutions and Services

Informatii valabile la data adaugarii acestei inregistrari
Angajat full time in Timisoara cu o experienta in domeniu de 3 ani.

Specialist IT

Informatii valabile la data adaugarii acestei inregistrari
Angajat full time in Timisoara cu o experienta in domeniu de 2 ani.

Ajuta si tu comunitatea impartasind detalii despre salariu

Adauga salariu

Informatii valabile la data adaugarii acestei inregistrari
Angajat full time in Timisoara cu o experienta in domeniu de 10 ani.

In functie de echipa, exista si oncall - 1 saptamana fara sa sune tel. ~ 450 de lei daca nu esti scutit de impozit sau 560 daca esti. Daca suna, orele sunt platite dublu conform salariului negociat.

Bonuri de masa ~200lei, + ore over time (platite dublu conform salariului negociat) daca este cazul aici e in functie de proiect si cate probleme/upgrade-uri urgente/ sunt pe el.

Training-uri si/sau certificari pentru tehnologii related cu proiectul pe care esti, platite de firma integral. Pentru training-urile la care participi, care in anumite cazuri pot dura si o saptamana, vei fi platiti ca si cum ai fi la servici prestand servicii pentru companie.

Oamenii sunt super (sau cel putin in echipa in care sunt eu), dar si cu cei cu care am colaborat pana in prezent nu am simtit vreo diferenta de atitudine.

Team building (all inclusive - 1 weekend), Christmas Party (enough for everyone all night), oamenii sunt dispusi la teambuilding o data la cateva saptamani pe luna chiar daca acestea sunt pe banii fiecaruia (cel putin la mine in echipa).

Recomand cu caldura aceasta companie, daca nu ai pretenii la cine stie ce cai verzi pe pereti si la un salariu cat de cat ok pentru Romania.

PS: Daca aveti facultate de lunga durata (4 ani) terminata veti putea fi scutiti de impozit pe venit = 16% din salariul BRUT. Asta inseamna ca salariul pe care il veti lua in mana in urma scutirii de impozit va fi: salariu net negociat + 16% din salariul brut conform salariului net negociat.

Expert IT

Technical Support Engineer