Cookie-urile

Atunci cand vizitati Site-ul nostru pentru prima data va aducem la cunostinta in mod special faptul ca folosim cookie-uri. Continuand sa utilizati Site-ul nostru acceptati si sunteti de acord cu Politica privind Cookie-urile. Vom continua sa va aducem la cunostintță acest lucru de fiecare data cand vizitati Site-ul nostru, pana când confirmati luarea la cunoștință.

Ce sunt Cookie-urile?

Cookie-urile vor fi intelese ca date IT, incluzand fara limitare fisiere text, stocate pe terminalul utilizatorului in scopul utilizarii paginii web. Aceste fisiere fac posibila recunoasterea terminalului utilizatorului si prezentarea continutului intr-un mod relevant, adaptat preferintelor utilizatorului.Cookie-urile contin de regula numele paginii web de provenienta, data stocarii pe terminal si un numar unic.

La ce sunt folosite Cookie-urile?

Cookie-urile sunt folosite in scopul adaptarii continutului paginilor web la preferintele utilizatorului si la optimizarea utlilizarii paginilor web. De asemenea, sunt utilizate in pregatirea unor statistici anonime agregate care ne ajuta sa intelegem cum un utilizator beneficiaza de paginile noastre web, permitandu-ne imbunatatirea structurii si continutului lor, excluzand indentificarea personala a utilizatorului.

Cookie-urile utilizate de noi sunt setate de catre website in momentul in care il vizitati si pot fi citite numai de catre website-ul nostru.

Contin Cookie-urile date personale?

Datele personale colectate prin utilizarea Cookie-urilor pot fi colectate doar pentru a facilita anumite functionalitati pentru utilizator. Datele sunt criptate intr-un mod care face imposibil accesul persoanelor neautorizate la ele.

Stergerea Cookie-urilor

In general, o aplicatie folosita pentru accesarea paginilor web permite salvarea Cookie-urilor pe terminal in mod implicit. Aceste setari pot fi schimbate in asa fel incat administrarea automata a Cookie-urilor sa fie blocata de browser-ul web sau utilizatorul sa fie informat de fiecare data cand Cookie-uri sunt trimise catre terminalul sau. Informatii detaliate despre posibilitatile si modurile de administrare a Cookie-urilor pot fi gasite in zona de setari a aplicatiei (browser-ului web). Limitarea folosirii Cookie-urilor poate afecta anumite functionalitati ale paginii web.

Locuri de munca DK Global Recruitment Angajam vorbitori de limba Germana/Franceza/Italiana - salariu atractiv + reala oportunitate in cariera  E
Locuri de munca Michelin Romania Stagiar Departament Financiar
Michelin Romania
Locuri de munca Excon Consultanta Consultant HR
Excon Consultanta
Locuri de munca AIESEC Market Analyst in Vilnius, Lithuania
AIESEC
Arad
Locuri de munca Reveal Marketing Research Cautam persoane pentru interviuri in profunzime + Oferim RECOMPENSA!
Reveal Marketing Research
Craiova, Drobeta Turnu-Severin, Pitesti
Respect, incurajeaza dezvoltarea si promovarea. Este un loc de munca stabil si sigur. Isi onoreaza ...
Project manager
-este un start bun pentru oameni noi, salariile sunt ok la inceput (desi nici nu ai pretentii prea ...
Inveti foarte multeColegi cu experienta
Techincal team lead ...
Ofiter Call Center