Continental Automotive Group Romania

4.2
  • www.continental-corporation.com

Beneficii companie Continental Automotive Group Romania

Pachete beneficii Inginer

07.11.2016 - Fost angajat Full time Util (0)

• Al 13-lea salariu
  • Asigurare de viata
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
  • Telefon de serviciu
  • Munca de la distanta sau de acasa
Alte informatii valabile la data completarii acestei evaluari
Angajat Full time pe functia de Inginer in Iasi

Pachete beneficii Testing Engineer

22.09.2016 - Fost angajat Full time Util (0)
Ajuta si tu comunitatea impartasind detalii despre pachetele de beneficii oferite de Continental Automotive Group Romania

Pachete beneficii Analist Testare

14.07.2016 - Fost angajat Full time Util (0)

Pachete beneficii Programator

31.05.2016 - Fost angajat Full time Util (0)

Pachete beneficii Software Developer

17.05.2016 - Fost angajat Full time Util (0)
Locuri de munca Competence Call Center - CCC TURISM: Agent Call Center PORTUGHEZA - Bucuresti
Competence Call Center
Last update: 23.06.2017
Locuri de munca Genpact Romania Do you speak French? Join Genpact Bucharest today!
Genpact
Last update: 18.07.2017
Locuri de munca JLG Consulting C++ Development Software Engineer (Junior and Senior positions)
JLG Consulting
Last update: 06.06.2017