Accenture Romania

Evaluari companie Accenture Romania

La interviu mi-au enumerat anumite atributii iar apoi mi s-au bagat pe gat mult mai multe, salariu foarte mic in comparatie cu munca depusa, fara bonus de limba, desi m-am angajat pe un post cu limba italiana am lucrat pt proiecte ce necesitau limba franceza si germana, bonusurile se acorda pe simpatii, inte-o echipa sunt una , doua persoane competente care lucreaza restul sunt mai mult in pauze, management nepregatit si foarte neprofesional.

01.04.2020 - Angajat in prezent - Full time Util (1)

Pro
Posibilitatea work from home
Te poti invoi oricand ai nevoie

Contra
Salariu foarte mic
Bonus de limba foarte mic si doar pt nivel C1
Pentru a nu plati bonusul de limba se angajeaza functionari nevorbitori de limba necesara proiectului ceea ce ingreuneaza foarte mult desfasurarea activitatii pentru ceilalti colegi
Bonus acord pe baza simpatiei personale si nu pe merit
Management incompetent

Full time - Bucuresti

Well organised and fair, a nice atmosphere too.

01.04.2020 - Angajat in prezent Util (0)

Pro
Well organised with clear communication towards the employee.

O companie ok, care are grija de nevoile salariatilor, foarte ok pentru entry level.

01.04.2020 - Angajat in prezent - Full time Util (0)

Pro
Exista anumite beneficii, trainingul pe proces se face cu cap si cu rabdare, totul este destul de bine organizat. Eu am noroc de o echipa si de un tl foare foarte ok!

Profesionalism si prientare catre angajati

01.04.2020 - Angajat in prezent - Full time Util (0)

Pro
Mediu de lucru
Beneficii extrasalariale
Posibilitati de avansare

Companie super, oameni geniali

01.04.2020 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
Posibilitate lucru pe ture, fara weekenduri, poti schimba turele cu oricare din colegi, multe proiecte, conducere super, avansare dupa ceva timp, posibilitate de marire salariala odata cu vechimea.

Conecteaza-te cu Accenture Romania prin retele sociale
Galerie foto