Accenture Romania

Evaluări companie Accenture Romania

Computer systems engineer

28.01.2017 - Angajat - Full time

Pro
Sefi ok, HR ok, proiect ok.
Traininguri interne
Oportunitati dezvoltare interna
Locatie ok

Contra

Angajat - Full time - Bucuresti - Computer Systems Engineer
Perioada de muncă: 1-2 ani.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Pentru mine care sunt la inceput de drum consider ca este o sansa sa lucrez intr-o astfel de companie. Sincer nu pot compara cu alte companii sau corporatii pentru ca nu am experienta. Am dat calificatul acesta pentru ca stiu si simt ca se poate si mai bine, mai ales in comunicarea cu managementul (ceea ce mi se cere sa fac si cum sa fac), pe de alta parte intr-adevar pot invata foarte multe notiuni.

14.01.2017 - Angajat - Full time

Pro
Compania investeste in angajati prin formarile pe care le pune la dispozitie. Colectivul in general este unul prietenos.

Evaluare companie Accenture

21.12.2016 - Angajat - Full time

Pro
Dezvoltarea pe care ti-o ofera ca angajat (de la level-entry incepand si dupa pe tot parcursul)

Accenture o companie faina

22.11.2016 - Fost angajat 2014 - Full time

Pro
Traininguri bune, diversificate, oameni faini, posibilitati de a avansa si invata lucruri noi, activitati de CSR, team- buildings, premii pentru performanta

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Companie OK, mediu placut, salarii bune

02.11.2016 - Angajat - Full time

Pro
Salariu foarte bun (cel putin pentru consultanti SAP); pachet de beneficii extra foarte ok. O baza de training si cursuri enorma, pentru cine are timp sa o parcurga. Certificari platite. Rotire pe echipa de proiect (in functie de proiect si departament) ceea ce permite acumularea de experiente diverse. Suportul unei baze de cunostinte al unei multinationale.

Conectează-te cu Accenture Romania prin rețele sociale
Galerie foto