Aerotravel Lufthansa City Center

• Site: www.aerotravel.ro

Evaluari companie Aerotravel Lufthansa City Center

Singura companie angajatoare care a avut încredere în calitățile mele umane, dovedite prin activitățile de voluntariat, și nu doar în experiența profesională.

24.06.2019 - Angajat - Full time Util (0)

Pro
- interviuri susținute în termeni decenți, respectuoși, cu întrebări punctuale, bine formulate
- prezentarea transparentă de la prima întâlnire a activității postului la care am candidat și a criteriilor de selecție
- asumarea explicării, suportului și a ajutorului în desfășurarea activităților, a task-urilor zilnice
- comunicarea permanentă între mine și superior, între mine și celelalte departamente conexe
- activități trasate în limitele postului meu, fără sarcini subsidiare
- programul de lucru respectat, fără obligarea la ore suplimentare, pauză de masă
- salariu motivant
- comportamentul și atitudinea colegilor sunt raportate la valorile și misiunea companiei
- mediul de lucru plăcut, confortabil, întreținut atât de superior, cât și de colectivul de colegi
- cafea delicioasă
- necesarul tehnologic (internet, laptop, telefon) garantat, mentenanța asigurată permanent
- plasarea centrală a agenției, în apropierea mijloacelor de transport în comun

Contra
- bucătăria agenției este puțin prea mică pentru toți gurmanzii angajați :)

Full time - Bucuresti

Evitati sa va angajati in cadrul acestei agentii de turism!

19.05.2017 - Fost angajat - Full time Util (8)

Pro
Nu exista lucruri pro, angajatorul este neprofesionist si nu are minimul de respect pentru angajat.