Alconep SRL

• www.alconep.ro

Evaluari companie Alconep SRL

SC Alconep SRL Tg.Ocna - cel mai bun angajator al meu

25.11.2017 - Fost angajat Full time Util (15)

Pro
Respect deosebit fata de angajati din partea patronilor (apreciaza munca depusa, studiile si incadreaza personalul in conformitate cu acestea), severitate in ceea ce priveste calitatea lucrarilor, organizare excelenta, salarii corespunzatoare calificarii si diurne platite la timp la care se adauga bonuri de masa/cadou si compensatii financiare pentru ore suplimentare si depasirea normelor, cazare gratuita pentru angajatii proveniti din alte localitati (un fost coleg, care e si actual la noul angajator, atunci cand povesteste despre perioada in care am lucrat la Alconep intotdeauna foloseste expresia "nici apa cu care ne spalam pe dinti nu ne lasa sa o platim")

Contra
Desfiintarea departamentului Telecomunicatii, cred eu ca nu au fost solicitate(licitate) lucrari si la alti operatori in afara de Romtelecom (actual Telekom) subestimandu-i probabil pe cei noi aparuti pe piata.

Ar trebui sa redeschida departamentul Telecomunicatii (constructie infrastructura) - acum exista mai multi operatori de telecomunicatii pe piata.

Full time - Inginer Telecomunicatii - Sef de Punct de Lucru - Targu Ocna

Locuri de munca Cargill Romania Functionar Comercial (Customer Service Representative)
Cargill Romania
Craiova, Sibiu
Locuri de munca CHS Junior Accountant
CHS
Locuri de munca Cargill Romania Sales & Marketing Assistant (temporary contract 18 months)
Cargill Romania
Tehnic este foarte ok. Au proiecte interesante, important e sa fii pasionat.Majoritatea colegilor ...
Java developer
Oameni placuti in general.Atmosfera relaxata de munca.Management profesionist.Team building-uri ...
Brand, cursuri, colegi ok
Area Sales Manager