ALTEN Romania

Evaluari companie ALTEN Romania

Kepler-Rominfo

O relatie solida anagajat-angajator, am fost in multe proiecte, multe au mers, multe nu au mers pana la urma, ori ca proiecte, ori pe relatia eu-echipa, dar oamenii au fost deschisi, m-au apreciat, si ne-am ajutat reciproc, win-win all the way.

06.02.2019 - Fost angajat Full time Util (5)

Pro
Multe proiecte, multi colegi faini. Se lucreaza atat la sediu cat si la client. Varietate.

Contra
Existau proiecte si oameni cam naspa, insa e posibil sa se fi imbunatatit situatia intrucatva. Peste tot exista, oricum.

Angajati oameni in pozitia de people menagement care sa aiba timpul si abilitatea de a mentine o relatie de termen lung cu angajatul pe drumul sau prin mai multe proiecte si clienti.

Full time - Software engineer/sw developer - Bucuresti

A fost placut, am lucrat o vara si in primele 2 luni nu prea am avut ce face, doar invatam piese simple de facut in Catia, asta daca esti student si nu ai experienta. Dar daca ai, intri direct pe treaba

28.01.2019 - Fost angajat Full time Util (9)

Pro
Programul de lucru se respecta, poti chiar intarzia 10-30 de minute si nu ti se scot ochiii pe motivul asta
Accepta si program part-time

Kepler-Rominfo

A fost o experienta buna pentru un internship.

27.01.2019 - Fost angajat Full time Util (5)

Pro
Un loc unde poti invata daca esti la inceput de cariera.

Satisfacatoare

23.01.2019 - Angajat Full time Util (9)

Pro
Program de lucru
Bonuri
Asigurare medicala
Seriozitate
Promptitudine

Companie de consultanti

18.01.2019 - Angajat Full time Util (9)

Pro
manageri ok
lucrul la client (flexibil)

Conecteaza-te cu ALTEN Romania prin retele sociale
Beneficii companie
Galerie foto
Noutati ALTEN Romania
Unde lucram? De data aceasta la ALTEN Romania. Compania, renumita pentru echipele diverse si numeroase, este una dintre organizatiile cu un ...