Amaris Technologies GmbH

• Profil companie inactiv
  • Site: www.amaris.com

Evaluari companie Amaris Technologies GmbH

Platforma servicii suport (IT, Financiar, HR, Recrutare) - recomand

19.10.2017 - Angajat Full time Util (23)

Pro
Pt entitatea din Romania se disting 2 arii pe care se poate lucra: Business si Functii suport.

Pe partea de Business nu stiu care este atmosfera, dar pe partea de functii suport va pot enumera cateva dintre aspectele pozitive descoperite in aceasta companie:

- colectiv tanar unde colegii se sustin unii pe altii pt a se dezvolta si promova
- multe oportunitati de avansare si siguranta cresterii salariale (cel putin o data pe an)
- recunoasterea implicarii peste medie
- senzatia ca esti apreciat ca individ si nu reprezinti doar o resursa ce trebuie utilizata la maxim
- posibilitatea de a contribui la imbunatatirea proceselor

Contra
Nu am avut experiente negative cu aceasta companie

Full time - Functii suport - Bucuresti

Nu numai ca nu recomand, va sfatuiesc sa va gasiti orice altceva in alta parte.

13.10.2017 - Fost angajat Full time Util (13)

Pro
- Companie mare, posibilitate de a lucra in limba engleza (asta daca va plac provocarile de intelegere a unei limbi straine de balta, in comunicarea cu multi manageri).
- Mediu tanar

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Amaris Technologies GmbH

Nu recomand . Din propria experienta va spun ca NU o sa aveti nimic de castigat pe nici un plan.

06.10.2017 - Fost angajat Full time Util (15)

Pro
Colectiv foarte tanar, majoritatea sunt proaspat absolventi sau chiar studenti.

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Nu recomand, mai bine faceti un internship neplatit, o sa iesiti mai castigati!

06.09.2017 - Angajat Full time Util (10)

Pro
Colectiv tanar, copii iesiti de pe banca facultatii care nu au incotro decat sa lucreze pe doua gume de mestecat in aceasta firma

Placut impresionata de Amaris

23.03.2016 - Angajat Full time Util (2)

Pro
Lucrez in Amaris de un an deja si pot spune ca a fost o experienta frumoasa. Atmosfera de la munca este placuta, colectivul este tanar, managerii sunt intelegatori, de fiecare data cand am avut o problema am putut sa o rezolv si mi s-a oferit sansa sa recuperez ulterior daca a fost cazul, am fost mereu incurajata sa fiu independenta, creativa, sa propun solutii, iar incepand cu luna martie conducerea a decis sa mareasca salariile pentru grupul din Romania. In fiecare an se face un staff event in care toti angajatii pot merge in excursie intr-o locatie din afara. Anul acesta excursia o sa fie in Mauritius. Eu chiar ma simt bine mergand la munca, si nu stiu cat de multi oameni pot spune acest lucru.

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Locuri de munca DK Global Recruitment Hiring now- Turkish speakers for Accounting roles  E
Locuri de munca DK Global Recruitment Junior Accounting with Czech-Slovak in Cluj-Napoca, RO
Cluj Napoca
Locuri de munca Allianz Technology Helpdesk Officer
Allianz Technology
Locuri de munca Deloitte Romania Cloud HCM Integration Support Consultant
Deloitte Romania
Locuri de munca RIAN&Partners CONTROLLER
RIAN&Partners
Pitesti
Colegii si munca in sine
Casier si lucrator comercial
Conditii bune de curatenie,Produse putin mai ieftine, decat in alte retailuri,Produse ...
Functionar administrativ
Orele suplimentare sunt contorizate si nu se pierd. In unele departamente.
Casier si lucrator ...
Contabil