Amely SRL

• www.amely.ro

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Amely SRL

Nu recomand!

09.04.2021 - Fost angajat 2006 - Full time

Pro
Echipa din magazin

Contra
- salarii mici(minim pe economie);
- promit bonus dar nu te poti baza pe el fiindca bonusul il calculeaza ei fara sa sti cum se calculeaza, prin urmare poate primesti ceva dar cat si cum au ei chef sa-ti dea;
- stres mare;
- desi te angajeaza pentru o singura locatie, daca au lipsa de angajati in alt magazin te trimit acolo fara de voia ta (te obliga prin amenintari) , la fel procedeaza si daca deschid magazine in alte orase;
- nu ai voie sa stai jos;
- nu ai pauza de masa, mananci cand apuci, daca apuci;
- nu platesc suplimentar si nici nu se recupereaza orele suplimentare lucrate;
- daca ai curajul sa le spui ceva, te tot muta prin alte locatii pana te saturi si pleci;
- nu vor ca angajatii sa se inteleaga ;din contra le place ca angajatii sa se urasca si sa fie ,,bataie'' in magazin pentru vanzare.
- primesc marire de salar doar persoanele care sunt aduse in magazin de cineva de la birouri;
-in ultima luna lucrata integral la ei, am avut ,,surpriza'' neplacuta sa ma trezesc cu salar primit pe jumatate si cu tichete de masa tot pe jumatate;
Explicatia lor :,, desi ai lucrat toata luna, noi consideram ca angajatii din preaviz nu vor mai da acelasi randament ca ceilalti''.
Ulterior am aflat ca asa procedeaza cu toti angajatii care le pleaca.

Schimbati-va mentalitatea si regulile de functionare!

Fost angajat 2006 - Full time - Timisoara - Lucrator comercial
Perioada de muncă: 1-2 ani.
Nu recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Experienta neplacuta pe postul de lucrator comercial. Volum destul de mare de munca, beneficii 0. Se cere mult, se ofera putin.

24.11.2017 - Fost angajat 2017 - Full time

Pro
Nu am aspecte pro. Alegeti aceasta companie doar daca nu aveti sub nici o forma alte variante si vreti neaparat sa va ocupati timpul cu ceva.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Locuri de muncă
Roweb Development