Asentinel International (Tangoe)

• www.asentinel.com

Evaluari companie Asentinel International (Tangoe)

Mediu rapid de dezvoltare daca exista implicare

27.06.2018 - Angajat Full time Util (7)

Pro
Echipa tanara si dinamica, posibilitatea de a invata foarte multe tehnologii noi. Buget pentru certificari

Contra
Lipsa bonusuri, team-buildings, lipsa bugetului pentru conferinte

Alocarea unui buget mai mare pentru angajati si nu doar pentru spatiul in care se lucreaza si salarii.

Full time - Software Developer - Bucuresti

O companie interesanta, o experienta frumoasa

20.10.2014 - Fost angajat Full time Util (1)

Pro
- atomosfera din Bucuresti - nemaipomenita! Mergi cu drag la birou, legandu-se adevarate prietenii intre toti colegii
- angajati extrem de pregatiti tehnic, deschisi spre nou, alturisti, dornici sa-i invete si pe altii
- interactiune cu o multitudine de tehnologii
- companie perfecta pentru entry level, dar si pentru cei care nu isi doresc un mediu corporatist
- management-ul biroului din Romania este reprezentat prin oameni care apreciaza si recunosc obiectiv calitatile angajatilor
- datorita management-ului din RO, s-a obtinut decontarea examenelor de certificare in diverse arii de expertiza
- exista 6 ore alocate pe luna pentru self-improvement si fiecare membru al echipei de dezvoltare le poate folosi pentru a studia tehnologii noi.
- program flexibil, loc de parcare, petrecere lunara in cadrul firmei, birocratia nu este dusa la extrem, oportunitate de a calatori in America, sanse de promovare
- cele 5 stele de la Evaluare Companie se refera strict la biroul din Bucuresti.

Un loc bun pentru studenti fara experienta.

27.08.2014 - Fost angajat Part time Util (0)

Pro
- atmosfera ok;
- o petrecere lunara pt sarbatorirea celor nascuti in luna respectiva;
- oameni ok;
- program flexibil;

Consilier vanzari
Companie prietenoasa,maleabila si unde te integrezi repede
Nice salaryNice staff
Buyer