Asentinel International (Tangoe)

• www.asentinel.com

Evaluari companie Asentinel International (Tangoe)

Mediu rapid de dezvoltare daca exista implicare

27.06.2018 - Angajat Full time Util (7)

Pro
Echipa tanara si dinamica, posibilitatea de a invata foarte multe tehnologii noi. Buget pentru certificari

Contra
Lipsa bonusuri, team-buildings, lipsa bugetului pentru conferinte

Alocarea unui buget mai mare pentru angajati si nu doar pentru spatiul in care se lucreaza si salarii.

Full time - Software Developer - Bucuresti

O companie interesanta, o experienta frumoasa

20.10.2014 - Fost angajat Full time Util (1)

Pro
- atomosfera din Bucuresti - nemaipomenita! Mergi cu drag la birou, legandu-se adevarate prietenii intre toti colegii
- angajati extrem de pregatiti tehnic, deschisi spre nou, alturisti, dornici sa-i invete si pe altii
- interactiune cu o multitudine de tehnologii
- companie perfecta pentru entry level, dar si pentru cei care nu isi doresc un mediu corporatist
- management-ul biroului din Romania este reprezentat prin oameni care apreciaza si recunosc obiectiv calitatile angajatilor
- datorita management-ului din RO, s-a obtinut decontarea examenelor de certificare in diverse arii de expertiza
- exista 6 ore alocate pe luna pentru self-improvement si fiecare membru al echipei de dezvoltare le poate folosi pentru a studia tehnologii noi.
- program flexibil, loc de parcare, petrecere lunara in cadrul firmei, birocratia nu este dusa la extrem, oportunitate de a calatori in America, sanse de promovare
- cele 5 stele de la Evaluare Companie se refera strict la biroul din Bucuresti.

Un loc bun pentru studenti fara experienta.

27.08.2014 - Fost angajat Part time Util (0)

Pro
- atmosfera ok;
- o petrecere lunara pt sarbatorirea celor nascuti in luna respectiva;
- oameni ok;
- program flexibil;

Locuri de munca Thinslices Development
Thinslices Development
Junior .NET Developer
Posibilitate de crestera profesionala. Salarii peste piata. Beneficii de top(probabil mai bune ca ...
Agent de vanzari D2D
Comisioane mari pe proiect enel
Ofera oportunitati celor care doresc sa lucreze intr-o companie multinationala si au rabdare sa ...
Manager vanzari
Programator IT