Avira

• Site: www.avira.ro

Evaluari companie Avira

Recomand Avira atat pentru incepatori cat si pentru cei cu experienta

11.04.2016 - Angajat Full time Util (1)

Pro
In primul rand nivelul salarial si ceea ce ofera compania ca si beneficii sunt peste media pietei
Poti lucra in unele cazuri si de acasa
HR-ul te baga in seama

Contra
Cred ca este o companie care doreste sa imbunatateasca ce e acum, procedurile nu sunt foarte bine structurate. Multe persoane sunt la mana altor persoane care detin knowledge-ul

Structurarea si optimizarea procedurilor de lucru

Full time - Software Engineer - Bucuresti

Pentru nivelul pietei muncii din Romania este o companie peste medie. Este un mediu de lucru in regula, putin prea dinamic pe alocuri.

09.05.2015 - Angajat Full time Util (1)

Pro
- Mediu de lucru prietenos, majoritatea angajatilor sunt tineri si deschisi
- Schema salariala este buna + beneficiile sunt ok si nu se folosesc metode dubioase pentru salarizare (PFA, minim pe cartea de munca sau alte metode practicate pe la noi)
- Proiectele pe care se lucreaza sunt interesante (feedback auzit si de la colegi din alte departamente)
- Biroul este pozitionat central (7 min de mers pe jos de la Universitate)
- Activitati dese cu colegii
- Echilibru - nu se sta peste program, balanta munca - viata personala este in regula

09.05.2015 - Angajat Full time Util (0)

Pro
- Mediu de lucru prietenos, majoritatea angajatilor sunt tineri si deschisi
- Biroul este pozitionat central (7 min de mers pe jos de la Universitate)
- Activitati dese cu colegii

O companie ok pentru nivelul pietei muncii din Romania, mereu se poate si mai bine, dar si mult mai rau.

17.03.2014 - Angajat Full time Util (0)

Pro
- salariu integral pe cartea de munca + niciodata probleme cu livrarea lui;
- pauza de masa care se respecta + masa platita de firma + bonuri de masa + asigurare de sanatate privata + abonament la sala + teambuildinguri anuale + petreceri dese;
- atmosfera si colectiv extraordinare;
- sanse reale de dezvoltare profesionala & promovare.

CGI Romania
ALTEN Romania
Thinslices Development
ALTEN Romania
Change management
Sisteme bune, mediu de lucru OK, atentie catre angajat. Inclinatie catre schimbare si imbunatatire ...
Project manager
Mediu tanar si dimanic, posibilitati reale de a avansa, program flexibil.
Operator introducere date
Foarte ok pentru cei care lucreaza si studiaza in acelasi timp, foarte flexibili cu turele si cand ...
Project manager
Consultant Resurse Umane