Beans United

Beans United

• Site: www.beans-united.ro

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Beans United

Posibilitatea de a invata foarte multe, clienti din industrii diferite si colegi prieteni

06.02.2020 - Angajat - Full time

Pro
- acces la HubSpot Academy, posibilitatea de a invata si de a te dezvolta si pe alte directii
- atmosfera prietenoasa, iesiri cu colegii after work (1 sau de 2 ori pe luna, platite de agentie)
- bonusuri de performanta sau cu ocazia sarbatorilor
- clienti faini, alesi (nu se pune accent pe cantitate ci pe calitate)
- poti discuta deschis despre orice, oricand
- tembuildings fun in afara orasului
- echipa supportive, cand avem un ddl mai strans sau o perioada mai incarcata, indiferent de account iti sar in ajutor (inclusiv managementul)
- nu se lucreaza peste program, taskurile sunt verificate si calcultate astfel incat sa nu depaseasca 6 ore/zi

Contra
- unele perioade sunt mai aglomerate si ai nevoie de un time management mai bun in timpul programului de lucru

Keep the good work and continue to believe in the B.U. core values and in your great team that you've created! Thank you!

Angajat - Full time - Bucuresti
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Performanta, curaj si implicare 100%

03.02.2020 - Angajat - Full time

Pro
Despre Beans United: aici nu se accepta compromisuri ... daca esti bun si iti cunosti bine meseria sau te straduiesti sa inveti lucruri, esti apreciat(a) si poti sa cresti... daca nu, e mai greu. Nivelul de performanta este unul ridicat si ai cu ce sa te mandresti cat lucrezi aici sau dupa...

Daca vrei sa inveti marketing online, inbound, social media etc... si NU cauti un loc de munca lejer, "caldut", unde sa treaca timpu' pana la salariu... iti recomand Beans United.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

O experienta ingrozitoare. NU recomand!!

24.01.2020 - Fost angajat 2020 - Full time

Pro
- Locatie centrala: Unirii
- Se lucreaza cu Hubspot

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Daca iti place sa fii stresat non-stop

20.06.2019 - Fost angajat 2015 - Full time

Pro
Vei invata chestii ca nu ai de ales. Dar nu te astepta sa iti explice cineva ceva.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Agentie cu o abordare unica in piata care ofera posibilitati de dezvolatre profesionala si personala

11.06.2019 - Angajat - Full time

Pro
Colectiv
Deschidere spre nou
Locatie
Proiecte interesante pline de provocari
Invat ceva nou dupa fiecare proiect finalizat
Folosirea unor tehnologii unice pe piata din Romania

Locuri de muncă
Netex Romania