BearingPoint SRL

• Site: www.bearingpoint.com

Evaluari companie BearingPoint SRL

Ok până într-un punct

22.08.2019 - Angajat in prezent - Full time Util (2)

Pro
O parte din oamenii cu care lucrezi sunt ft profesioniști și își fac treaba asa cum trebuie, responsabil. Beneficii bune si un mediu relaxat, non corporate.

Contra
90% din management habar nu are sa faca și people management, o componentă esențială pt un rol de manager, retentie zero si angajații buni, profesioniști și muncitori sunt complet neglijați .

Înlăturați din management acei oameni care distrug echipele si din cauza cărora pleaca oamenii pe banda rulantă.

Full time - Confidential

Serviciu excelent daca esti dipsonibil la travel

08.08.2019 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
Totul (salarii, bonusuri, fructe la birou, colegi, locatie)

Mediu de lucru foarte placut, colegi inteligenti si placuti in mare parte, oportunitati de dezvoltare foarte bune.

30.07.2019 - Angajat in prezent - Full time Util (0)

Pro
Compania are propriul sau departament de Learning and Development, se investeste foarte mult in angajati.

Experienta buna

29.07.2019 - Angajat in prezent - Full time Util (0)

Pro
-colectiv frumos

Oferte care ti s-ar potrivi

un mediu de lucru fain - totul se invata pe repede inainte

21.07.2019 - Fost angajat - Full time Util (1)

Pro
- se pune accentul foarte mult ca angajatii sa participe la cat mai multe traininguri si sa aiba cat mai multe certificari
- program foarte flexibil(daca nu esti asignat pe proiect)
- lucrezi intotdeauna in tandem cu echipe locale(de cele mai multe ori din Germania)
- salariu peste nivelul pietei + diurna 60 EUR pe zi
- recomand jobul pentru studenti sau persoane care nu au prea multa experienta intr-un domeniu - e un loc foarte bun de formare