Best Western Plus Expocenter Hotel

• Profil companie inactiv
  • Site: www.bestwesternexpo.ro

Evaluari companie Best Western Plus Expocenter Hotel

Experienta

27.10.2017 - Fost angajat Full time Util (12)

Pro
Colectivul unit si locatia curata.

Contra
Salariul se ia cu intarzieri destul de mari.

Sa lase profesionistii sa se ocupe.

Full time - Bucuresti

Prima evaluare a fost scrisa ori de proprietarul hotelului ori de prietena lui. Si nu reflecta realitatea nici pe departe. Proprietarul nu are notiuni elementare despre cum sa conduca o afacere, drept dovada, absolut toate afacerile lui sunt falimentare.

15.06.2017 - Fost angajat Full time Util (5)

Pro
Colectivul in care am lucrat. Oameni minunati, incepand de la contabilitate unde era o persoana cu adevarat profesionista, gestiune la fel, resurse umane idem, marketing si vanzari (hotelul si acum traieste de pe urma clientilor adusi de fostii angajati de la maketing si vanzari) pana la IT unde era un singur tip (nu era zi in care sa nu-l vezi alergand prin hotel incercand sa rezolve problemele aparute)

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Best Western Plus Expocenter Hotel

Indezirabila este experinta mea ca Sef departament marketing. Conducerea - dl George Padure nu stie ce insamna respect sau corectitudine. Inca astept plata salariilor restante din aprilie 2016. Sunt angajat inainte ca hotelul sa se deschida. Am luat parte la constructia tuturor procedurilor. Foarte multi angajati au fost umiliti si nu li s-au platit salariile, dovada lista creantelor firmei. Toate afirmatiile mele pot fii sustinute de probe/acte. Nu recomand lucrul cu dl Padure nici dusmanilor.

14.06.2017 - Angajat Full time Util (3)

Pro
Angajatii foarte implicati si multi dintre ei dorindu-si sa se autodepasesca. Am construit cateva echipe si am cunoscut oameni deosebiti care din pacate nu au rezistat mult incoerentei cu care dl Padure gestioneaza afacerea.

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Lucrez aici de cand s-a deschis. Si m-am confruntat cu tot felul de colegi. Nu este normal sa sari la gatul conducerii ca nu esti tu capabil. Am vazut fel si fel de oameni. Cei care nu au capacitate profesionala si sunt dati afara, urla in stanga si in dreapta ca la usa cortului. Mai oameni buni, fiti capabil si invatati meserie. Nu mai tipati ca sunteti nedreptatiti ca nu vrea nimeni sa piarda bani sa va invete pe voi ce trebuia sa stiti deja in CV. Degeaba mintiti in CV iar cand va confruntati cu ceea ce spuneati ca stiti sa faceti, habar nu aveti. Pe buna dreptate sunteti dati afara

16.12.2016 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Un mediu de lucru profesional. De unde ai ce invata!

Locuri de munca AHK Romania Professional Data Security Partner
AHK Romania
Locuri de munca Huntrecruitment Business Development Support Specialist
Huntrecruitment
Locuri de munca OC Prod Group Material & Process Engineer - Aerospace Tasks:
OC Prod Group
Locuri de munca DK Global Recruitment Entry level jobs for French speakers in Bucharest! E
Locuri de munca Automatic Data Processing - ADP Romania Sales Executive - Inside Sales
Automatic Data Processing - ...
Casier si lucrator comercial
Satisface cerintele clientilor,profesionalism in privinta clientilor
Angajat in sediul central
Dezvoltare,Cunoastere,Socializare,Comunicare
Junior recruiter
Este o companie foarte buna unde iti poti incepe cariera in HRVolumul de munca este destul de mare ...
Casier si lucrator ...
Casier