Best Western Plus Expocenter Hotel

Turism

• Site: www.bestwesternexpo.ro

Evaluari companie Best Western Plus Expocenter Hotel

Cultura si valori

Prima evaluare a fost scrisa ori de proprietarul hotelului ori de prietena lui. Si nu reflecta realitatea nici pe departe. Proprietarul nu are notiuni elementare despre cum sa conduca o afacere, drept dovada, absolut toate afacerile lui sunt falimentare.

15.06.2017 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Colectivul in care am lucrat. Oameni minunati, incepand de la contabilitate unde era o persoana cu adevarat profesionista, gestiune la fel, resurse umane idem, marketing si vanzari (hotelul si acum traieste de pe urma clientilor adusi de fostii angajati de la maketing si vanzari) pana la IT unde era un singur tip (nu era zi in care sa nu-l vezi alergand prin hotel incercand sa rezolve problemele aparute)

Contra
Proprietarul care se credea Dumnezeu. Plin de el, arogant, urland tot timpul.
Salariile erau din an in Paste.
Dotarile slabe (erau momente cand trebuia sa vii cu hartie igienica sau sapun de acasa)

Sa se retraga si sa-si vada de crescutul copiilor

Alte informatii valabile la data completarii acestei evaluari
Fost angajat Full time pe functia de Vanzari in Bucuresti anul 2015
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Cultura si valori

Indezirabila este experinta mea ca Sef departament marketing. Conducerea - dl George Padure nu stie ce insamna respect sau corectitudine. Inca astept plata salariilor restante din aprilie 2016. Sunt angajat inainte ca hotelul sa se deschida. Am luat parte la constructia tuturor procedurilor. Foarte multi angajati au fost umiliti si nu li s-au platit salariile, dovada lista creantelor firmei. Toate afirmatiile mele pot fii sustinute de probe/acte. Nu recomand lucrul cu dl Padure nici dusmanilor.

14.06.2017 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Angajatii foarte implicati si multi dintre ei dorindu-si sa se autodepasesca. Am construit cateva echipe si am cunoscut oameni deosebiti care din pacate nu au rezistat mult incoerentei cu care dl Padure gestioneaza afacerea.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Best Western Plus Expocenter Hotel

Cultura si valori

Lucrez aici de cand s-a deschis. Si m-am confruntat cu tot felul de colegi. Nu este normal sa sari la gatul conducerii ca nu esti tu capabil. Am vazut fel si fel de oameni. Cei care nu au capacitate profesionala si sunt dati afara, urla in stanga si in dreapta ca la usa cortului. Mai oameni buni, fiti capabil si invatati meserie. Nu mai tipati ca sunteti nedreptatiti ca nu vrea nimeni sa piarda bani sa va invete pe voi ce trebuia sa stiti deja in CV. Degeaba mintiti in CV iar cand va confruntati cu ceea ce spuneati ca stiti sa faceti, habar nu aveti. Pe buna dreptate sunteti dati afara

16.12.2016 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Un mediu de lucru profesional. De unde ai ce invata!

Locuri de munca Unilever Romania Unilever Internship Programme - Sales
Unilever
BUCURESTI, Ilfov
Last update: 11.07.2017
Locuri de munca Mellon Romania Agent Call Centre
Mellon Romania
Last update: 10.07.2017
Locuri de munca Telekom Romania Mobile Communications SA Reprezentant Vanzari Segment Persoane Fizice
Telekom Romania
Recrutor
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Miqtza 27.07.2017
JSM 27.07.2017
Buna ziua! Ce salarii sunt la Aerotec, in productie, logistica? Am auzit foarte multe cunostinte spunand ca: este foarte lejer dpdv al ...
Pokke 26.07.2017
Recruiter