Best Western Plus Expocenter Hotel

Best Western Plus Expocenter Hotel

• Site: www.bestwesternexpo.ro

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Best Western Plus Expocenter Hotel

Experienta groaznica

05.10.2020 - Fost angajat 2017 - Full time

Pro
Echipa era ok si unita

Contra
Conducerea care se credea Dumnezeu pe pamant

Lasati oamenii capabili sa faca treaba

Fost angajat 2017 - Full time - Bucuresti
Perioada de muncă: 1-2 ani.
Nu recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

O companie buna daca esti serios

21.11.2019 - Angajat - Full time

Pro
Sunt angajat inca de la deschidere si pot sa spun ca desi dl Padure este exigent cu angajatii, salariul este platit la timp chiar si cu bonusuri daca iti faci treaba bine

Experienta

27.10.2017 - Fost angajat 2017 - Full time

Pro
Colectivul unit si locatia curata.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Prima evaluare a fost scrisa ori de proprietarul hotelului ori de prietena lui. Si nu reflecta realitatea nici pe departe. Proprietarul nu are notiuni elementar

15.06.2017 - Fost angajat 2015 - Full time

Pro
Colectivul in care am lucrat. Oameni minunati, incepand de la contabilitate unde era o persoana cu adevarat profesionista, gestiune la fel, resurse umane idem, marketing si vanzari (hotelul si acum traieste de pe urma clientilor adusi de fostii angajati de la maketing si vanzari) pana la IT unde era un singur tip (nu era zi in care sa nu-l vezi alergand prin hotel incercand sa rezolve problemele aparute)

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Indezirabila este experinta mea ca Sef departament marketing. Conducerea - dl George Padure nu stie ce insamna respect sau corectitudine. Inca astept plata sala

14.06.2017 - Angajat - Full time

Pro
Angajatii foarte implicati si multi dintre ei dorindu-si sa se autodepasesca. Am construit cateva echipe si am cunoscut oameni deosebiti care din pacate nu au rezistat mult incoerentei cu care dl Padure gestioneaza afacerea.