Brainspotting SRL

• Tel: 021.318.5577
    E-Mail: apply@brainspotting.ro
    Site: www.brainspotting.ro

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Brainspotting SRL

O scoala foarte buna. O experienta faina!

04.05.2021 - Fost angajat 2021 - Full time

Pro
- O echipa foarte faina, in cadrul careia oricine se poate integra foarte usor;
- Poti evolua si invata multe lucruri, ai acces la o diversitate foarte mare de companii si roluri;
- Se ofera bonusuri de performanta si primesti suport in a-ti indeplini targhetul;
- Un mediu de lucru placut si performant;
- Experienta in Brainspotting te ajuta sa iti formezi un knowledge foarte bun din piata.

Contra
- Este un loc foarte bun pentru juniori si persoane cu un nivel de senioritate mediu, care isi doresc sa se dezvolte profesional;
- Exista si un anumit grad de competitivitate, care in functie de fiecare persoana te poate ajuta sau nezavantaja.

Fost angajat 2021 - Full time - Bucuresti
Perioada de muncă: 1-2 ani.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

O experienta ok

09.03.2021 - Fost angajat 2020 - Full time

Pro
-foarte ok pentru juniori
-echipa ok
- bonus salarial pentru angajari

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Un loc in care poti invata multe

26.02.2021 - Fost angajat 2019 - Full time

Pro
- Lucrezi cu o diversitate de companii din piata;
- Ai ocazia sa lucrezi la foarte multe roluri diferite si sa inveti multe despre piata de IT;
- Esti expus la multe discutii cu diversi manageri din piata;
- Chiar iti sunt luate in considerare obiectivele de dezvoltare profesionala. Am cerut accesul la anumite tipuri de proiecte care au prezentat foarte mult interes pentru mine asa ca am fost asignata pe ele;
- Am lucrat cu 3 lideri de echipa diferiti si cu fiecare a fost o experienta foarte buna desi abordarile au fost diferite;
- Cea mai extinsa colaborare am avut-o cu a doua lidera de echipa care era foarte atenta la performanta si dezvoltarea mea profesionala. Facea cate un check-in periodic cu mine ca sa se asigure ca sunt in continuare motivata. Modul ei de lucru mi-a crescut foarte mult performanta;
- Cu actuala lidera de echipa nu am lucrat la fel de mult, insa si ea a fost atenta sa faca periodic un check-in cu mine, sa se asigure ca sunt ok si sa fie disponibila pentru orice as avea nevoie;
- Pentru mine toate promisiunile facute de aceasta companie au fost indeplinite;
- Am avut o relatie extrem de frumoasa cu echipa, intr-un mediu de competitie sanatoasa. Intotdeauna am simtit ca mi se ofera sprijin din partea lor si sper ca si eu am putut oferi sprijin atat cat am putut;
- Relatia cu echipa a insemnat foarte mult pentru mine. Sunt multe companii care spun ca au o cultura de familie, insa aici chiar m-am simtit parte din familie.

Timpul petrecut in Brainspotting a insemnat pentru mine construirea unei cariere pe care imi place sa o consider de succes.

Aici am crescut si am putut valorifica experienta aceasta atunci cand am plecat. Diversitatea proiectelor de recrutare si independenta in interactiunea cu managerii a insemnat foarte mult in procesele de recrutare ulterioare.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Agentia de recrutare care cunoaste piata IT cel mai bine

24.02.2021 - Fost angajat 2019 - Full time

Pro
- diversitatea proiectelor si faptul ca esti in relatie directa cu clientul
- clientii sunt dintre cele mai importante nume din piata de IT
- un mediu in care poti sa inveti foarte multe despre tot ce tine de piata de IT si recrutare
- daca iti vezi de treaba, vin si rezultatele pe masura, respectiv bonusurile
- in perioada in care am lucrat, team lead-ul echipei de recrutare IT era foarte orientat catre dezvoltarea profesionala a fiecarui membru din echipa si in gasirea de solutii pentru a-i ajuta pe toti cei din echipa sa isi atinga targetul

Overall un loc in care daca esti genul care cauta mereu noi challenge-uri, cu siguranta le va gasi, dar nu o sa ti se ofere pe tava, ci doar daca vei da si tu inapoi. Acest lucru e valabil peste tot - nu exista loc de munca ideal, orice ar zice cineva.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Oferte care ți s-ar potrivi

Ok pt incepatori - 6 luni max 1 an de stat

10.02.2021 - Fost angajat 2018 - Full time

Pro
-diversitatea proiectelor, poti acumula cunostinte