BRD - Groupe Societe Generale

Banci/Asigurari/Pensii/Alte Serv Fin

• Tel: 021.302.6163
    Site: www.brd.ro

Evaluari companie BRD - Groupe Societe Generale

Pentru nivelele de Inceput/Mediu/Avansat mediul care ar trebui sa fie profesionist, este ceva de speriat si gresit. Organizarea, comunicarea, tehnologia, bunul simt sunt cuvinte straine. Da, ca bani, daca stii sa negociezi este ok, nu wow, dar acceptabil pt o perioada de 1-2 ani. Mariri nu se dau decat daca te pui bine cu cine trebuie si daca ai rabdare cativa ani. De invatat eu si cei din echipa mea nu este......aici uiti ce stiai. Un sfat: nu semnati nici un act aditional pt cursuri de pregatire. Sunt inutile cursurile si ei va leaga de banca pe bani prea multi...pe care trebuie sa ii restituiti....
Distanta este mare fata de oras...ma refer la sediul din Berceni si masinile de servici sunt depasite de nr de angajati.

05.09.2017 - Angajat Full time Util (11)

Pro
Nu vad ceva prioritar... probabil programul 9-17, dar tinand cont ca Berceni este la capatul B.....

Contra

Full time - Administrator baze de date - Bucuresti

Banca f. mare cu multe oportunitati

11.07.2017 - Angajat Full time Util (14)

Pro
Oportunitatile oferite de BRD, specifice domeniulu bancar. Ai sansa sa inveti mai multe lucruri

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in BRD - Groupe Societe Generale

OK pt. entry si middle level

03.07.2017 - Angajat Full time Util (20)

Pro
Poti invata si poti prinde experienta

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

As sintetiza experienta mea in BRD prin stabilitate

12.06.2017 - Angajat Full time Util (17)

Pro
Stabilitatea locului de munca. Partea salariala este ok daca stii sa o negociezi. Numele bancii ar mai fi un aspect pro

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Bine pentru inceput (entry-level, juniors etc), mediu pentru cei experimentati

27.04.2017 - Angajat Full time Util (15)

Pro
Posibilitate de invatare, stabilitate. Practic te poti forma fara sa ai stresul ca nu faci fata sau mai stiu eu ce

Locuri de munca Tezaur Investment Group
Tezaur Investment Group
Shift manager
Training on siteEvaluaru recompensateProgram flexibil
Asistent vanzari
Nu exista lucruri pro la aceasta companie
Tour guide
- Program flexibil, stabilit la inceputul fiecarei luni- Plata prin salariu + Tips
Operator call center
Account Manager