Termene Just SRL

• www.termene.ro

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Termene Just SRL

Buna foarte buna

23.11.2021 - Angajat - Full time

Pro
Buna foarte bun

Contra
Nimic in contra

Angajat - Full time - Otopeni - Casier
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Am lucrat in 15 ani, in cel putin 11 companii (mai mici sau mai mari), dar este prima oara cand, "totul" legat de job, mi se potriveste... si parca merit :)

23.09.2021 - Angajat - Full time

Pro
Atmosfera placuta/ linistita, corectitudine timp lucrat vs. timp odihna (incurajare la pauze de relaxare in timpul programului - ajuta la eficienta in lucru), taskuri clare, sustinere din partea superiorilor, atat la job, cat si personal (in plus empatie - sustinere morala si materiala pentru cei cu probleme personale grave).
+++++ sunt multe si multe chestiuni interesante si bune, pe care le descoperi doar daca lucrezi cu si pentru termene.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Este o experiență faină, din care poți învăța lucruri la care nici nu te gândești.

20.01.2021 - Angajat - Full time

Pro
Merită să ai un job ca acesta pentru că ai foarte multe lucruri de învățat. De exemplu să primești feedback din partea colegilor.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

O companie care creează valori

19.01.2021 - Angajat - Full time

Pro
-colectiv unit,
-manageri implicați,
-atmosferă plăcută,
-oportunități de dezvoltare personală și profesională,
-colegi care sunt gata să te ajute și să te sprijine oricând,
-un mediu de lucru prielnic

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Mi-am gasit locul intr-o firma cu oameni simpatici, perseverenti, dinamici, deschisi spre lucrurile noi si care mereu iti ofera ajutorul cu zambetul pe buze.

19.01.2021 - Angajat - Full time

Pro
Taskurile sunt repartizate conform aptitudinilor angajatilor. Intrebarile isi gasesc mereu raspuns in timp util. Colegii si sefii sunt intelegatori si mereu zambitori. Pauzele sunt incurajate pentru o mai mare productivitatea muncii. Se depune efort in integrarea noilor angajati si in mentinerea unui ritm si spatiu de lucru potrivit.

Locuri de muncă
rinf.tech