CGS Romania

• Site: www.cgsinc.com

Evaluari companie CGS Romania

Cea mai proasta experienta pe care o poti avea vreodata, munca multa bani putini. Team leaderi care se cred sefi absoluti si isi permit sa te jigneasca fara motiv am uitat scuze "mereu exista unul". In unele zile pauza este considerata un lux si ca un sclav ce te considera poti sta pe apeluri si 4 ore fara pauza. Daca ai o zi proasta la munca si nu pui vanzari asteapta te sa ai intalnire cu project managerul si cu team leader-ul . Pentru cei care cititi acest review si totusi va angajati in Galati considerati-va avertizati. SINGURUL LUCRU SUPER TARE SUNT COLEGII TAI DE SUFERINTA EI ITI FAC VIATA MAI USOARA.RESPECT LOR.

09.07.2019 - Fost angajat Full time Util (2)

Pro
un sigur lucru pro exista in firma asta doar salariu la timp atat.

Contra
-daca iti place sa fii sclav pe plantatie aici e locul ideal
-au cerinte exagerate se asteapta ca un singur om sa faca o mie de lucruri toate in acelasi timp
-daca depui cerere de concediu stai cu sufletul la gura ca poate nu iti accepta cererea.
- va pot da afara cand vor muschiul lor fara explicatii in prealabil.
-daca sunt apeluri in coada poti sta si peste program chiar daca a-ti terminat la 7 dimineata programul.
-daca iti ceri drepturile gasesc ei un apel sa se ia de tine
-voucherde taxi e oferit doar cu numele ,ca dimineata la 6 sau 7 tot cu autobuzul te trimit acasa.
-te obliga sa faci ore suplimentare chiar daca tu nu vrei asta
-daca stai peste program nu te astepta sa fii platit,oricum minutele orele for fi sterse din sistem.

-ar trebui sa va dati demisiile in lant ,
-nu uiti sunteti sefi pe niste copii care au terminat liceul sau sunt la facultate
-aveti oameni in functii de" conducere" care au doar liceul ceea ce este jenant pentru o multinationala "care se respecta".

Full time - Galati
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Munca neapreciata

05.07.2019 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
- program flexibil
- multe proiecte pe care te poti dezvolta

CGS

05.07.2019 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Interviul a decurs foarte ok. Tipa de la HR super de treaba.

Am lucrat pe o perioada de 3 luni la CGS, pe pozitia de Customer Service Representative, in vara anului 2018.

04.07.2019 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
salariul motivant, 2600 lei net plus bonuri in valoare de 300 de lei.
oameni de gasca in echipe si deschisi la minte

Atmosefra placuta, oameni tineri, oportunitati de promovare

03.07.2019 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Oameni tineri si deschisi la minte, te poti intelege cu ei. Mediul de lucru este placut dupa ce ajungi sa te obisnuiesti cu programul si ritmul.

Teleperformance Romania
Program flexibil, work from home, bonusuri
Functionar economic
Salariul la timp