CGS Romania

• Site: www.cgsinc.com

Evaluari companie CGS Romania

Daca nu ai prieteni,familie,viata sociala,e perfect locul de munca.

28.03.2019 - Fost angajat Full time Util (2)

Pro
Pe sales,daca esti tanar si inca nu sti ce inseamna raportul bani/sanatata/timp liber,o sa fi oarecum multumit de salariu.

Contra
Management defectos,preadolescenti care au prins putina putere si profita de ea.Amenintari de tot felul,nefondate.Uitati de timpul liber ca nu o sa il mai aveti.Posibilitati de avansare zero,degeaba promit ei,nu faci cariera in asa ceva.Poti castiga 5000 lei,dar cu mult noroc si mult mult stres.Mai bine stiu ca am un venit sigur de 3000 lei si dorm linistit noaptea.

Nu mai incercati sa copiati din filme americane ca asta e.viata reala.Terminati cu amenintarile ca nu toti avem 20 de ani sa punem botu.

Full time - Sales Agent - Sibiu
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Colegi misto; Pacat de restul

27.03.2019 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
Pro: colegii. Un mediu de lucru tanar

inca lucrez la cgs brasov - la angajare nu s-a discutat de sales rate - a venit dintr-o data pe mailul intern din companie ca e la 6% - recent au trecut la 13% ceea ce este enorm - in plus mai nou ne obliga sa semnam un act pentru asa ceva si cine nu atinge pana la sf lunii e dat afara - te forteaza sa iti semnezi demisia - fac angajari masive si obliga la OT noii angajati ca sa se poata dispensa de vechii angajati - libere in general in timpul saptamanii foarte rar weekend - program numai de la 16.30 sau 17.30 pana la 01.00 sau 02.00 noaptea de luni de zile

27.03.2019 - Angajat Full time Util (7)

Pro
voucher taxi - in general esti ingramadit cu maximum cat poate duce un taxi iar cei de la Martax ori sunt batrani la care miroase masina infiorator ori sunt copii care te duc ca pe cartofi

O companie destul de ok pentru a-ti incepe cariera.

26.03.2019 - Fost angajat Full time Util (10)

Pro
- salariu bunicel pentru entry level
- bonusurile de performanta sunt usor de luat
- managementul este intelegator atata timp cat esti om cu ei si comunici
- colectiv super unit

Activitatea este usor stresanta dar compenseaza prin echipele si oamenii ok

26.03.2019 - Fost angajat Full time Util (5)

Pro
oamenii, managementul

Casier
Colegi,atmosfera
Tehnologii noiPosibilitatea de a invata lucruri necesare in carieraSalarii decente
Farm manager
Program lejer,fără o stricta monitorizare din partea angajatorului.
Concurs
Scrum Master