CGS Romania

• Site: www.cgsinc.com

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie CGS Romania

complicat. un loc de munca cu bune si cu rele

08.07.2020 - Angajat - Part time

Pro
salariul e relativ bun, dar variaza in functie de departament. eu am lucrat doar Customer care, Order Support. Dupa 6 luni vechime in companie iei bonus de 50 euro la salariu si de asemenea, daca recomanzi pe cineva primesti 100 euro dupa ce impliniti amandoi 3 luni in companie.
sunt o groaza de bonusuri pt performanta si metrici buni si bla bla
te dezvolti pe destul de multe planuri intrun asemenea job: abilitatile in limba engeza st priemele care se imbunatatsesc;
ypu also get to enhance your soft skills, your typing speed, your english grammar, etc etc))
eu personal am putina anxietate sociala, jobul asta pot spune ca m a mai scos din cochilie in unele zile, iar in altele m a bagat mai adanc:)) csf
colegii, colectivul e foarte primitor, ajutator, optimist etc
mai st cateva...crengi uscate sa zic asa, but they're easy to avoid
ai colegi care sa te ajute cand dai de un client dificil caruia si daca ii explici in termeni religiosi, nu vrea sa inteleaga
e curatenie, sefii de echipa isi fac treaba de minune. primeam mailuri in care ni se cerea opinia in privinta curateniei in bai, la birouri etc
un utim aspect pro ar fi faptul ca acolo gasesti oameni foarte empatici, care efectiv se pun in peilea ta si te intreaba ce te deranjeaza te inteleg. (bn, in customer support asta e efectiv un atuu pe care poti sa ti-l dezvolti subconstient)

Contra
munca de call center nu e de mine sincera sa fiu. mi am mâncat 10 luni pe aici pt ca am avut nevoie majora de bani iar aici, fara studii superioare sau daca esti inca student, castigi bine.. numai psihicul si rabdarea sa te duca)) si poti sa castigi foarte bine
unii clienti sunt un cosmar sincera sa fiu
unii colegi sunt un cosmar
unii team leaderi sunt un cosmar
ati prins ideea))
altcvea, nu stiu ce sa mai zic. overall e ok. clientii st ingrozitori si nu o sa ma mai angajez la un call center prea curand. unless I will really need a lotta money.

Angajat - Part time - Bucuresti - Agent relatii clienti
Perioada de muncă: Mai puțin de un an.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

O companie neserioasa

02.07.2020 - Fost angajat 2020 - Full time

Pro
O echipa tanara si prietenoasa

Multa munca bani putini

01.07.2020 - Fost angajat 2016 - Part time

Pro
Daca ai noroc vei avea parte de o echipa tanara care este mereu dispusa sa te ajute.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

mediu plăcut cu oameni placuti

01.07.2020 - Angajat - Full time

Pro
Echipa tanara si leadership open-minded

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Oferte care ți s-ar potrivi

Full time

Bucuresti,

Full time

Bucuresti,

Foarte mulțumită de această companie, modul de interacțiune cu angajații este ireproșabil.

28.06.2020 - Angajat - Full time

Pro
Consider că sunt multe aspecte pozitive pentru care merită să lucrezi in aceasta companie printre care: flexibilitate, salariu motivant, seriozitate.

Locuri de muncă