CGS Romania

BPO & Servicii

• Site: www.cgsinc.com

Evaluari companie CGS Romania

Ok pt inceput si atat.

26.01.2018 - Fost angajat Full time Util (8)

Pro
- Ok pentru incepatori/proaspat absolventi. Dobandesti experienta, vezi cam cum sta treaba intr-o companie de genul, te inveti cu munca si stresul, inveti sa-ti gestionezi timpul
- mediu de lucru tanar, iti faci multi prieteni
- interviul de angajare a fost transparent, relaxat si rapid, nu au avut pretentii aiurea sau standarde imposibile

Contra
- salarii mici, bonusuri deloc (cel putin pe proiectul pe care am lucrat eu) - practic nicio stimulare financiara
- reguli foarte stricte, pauza contorizate la secunda, proceduri aberante si standarde penibile ale clientului
- munca multa si proasta
- angajati in mare parte fara niciun fel de skill sau etica profesionala, tinuti acolo doar pentru ca "e nevoie de oameni"
- nicio oportunitate de avansare...de stat maxim un an daca aveti ceva mai mult de oferit

Full time - Operator suport tehnic - Bucuresti

O experienta placuta pana acum.

22.01.2018 - Angajat Full time Util (10)

Pro
Salariu bun. Oportunitati de avansare. Bun inceput pentru cei fara experienta.

Cea mai proasta companie pentru care am lucrat vreodata

21.12.2017 - Fost angajat Full time Util (5)

Pro
Multinationala americana, trainerul a fost super, te ajuta sa te dezvolti, cursul a fost interactiv cu toate ca mai trebuie facuta foarte multa practica

Una din cele mai bune companii pentru Entry Level.

20.12.2017 - Angajat Util (3)

Pro
Ai parte de traininguri si programe de dezvoltare profesionala. Posibilitati de promovare. CGS promoveaza doar intern.
Colectiv tanar. Echipa de management foarte intelegatoare si dispusa sa iti ofere ajutor mereu.
Bonusuri, team buildings, Winter & Summer Games.
Oportunitatea de a lucra cu clienti de top din lume si a castiga experienta.
Salariul nu intarzie niciodata!
Program flexibil.

Este o experienta intr adevar remarcabila, sunt foarte multumit, astept cu nerabdare sa invat cat mai multe lucruri, recomand tuturor aceasta companie

18.12.2017 Util (5)

Pro
Legat de aceasta companie, sunt foarte multumit. Pornind de la salariu si pana la beneficii sunt foarte multumit. Am sa vad pe parcurs cum vor decurge lucrurile

Locuri de munca TELUS International Europe
TELUS International Europe
Order Support with English
Salariu okColegii ok (cand aveau timp sa respire)Pauzele se puteau jongla usor datorita ...
- seriozitate: salariu, beneficii, platite la timp- multe lucruri noi de invatat- mediu foarte ok: ...
Salarii bune, program flexibil
Economist