CGS Romania

• Site: www.cgsinc.com

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie CGS Romania

O companie ideala pentru cineva care este la inceput de drum

04.05.2020 - Angajat - Full time

Pro
Salariu de inceput bun, posibilitatea de a lua bonusuri inca de la inceput daca te incadrezi in anumiti metrici, teamleaderi si superiori mereu gata sa te ajute si joviali, o atmosfera placuta daca iti gasesti colegi cu acelasi mindset si aceleasi pasiuni, posibilitatea de a avansa dupa 6 luni, faptul ca inveti mereu lucruri noi daca esti dornic sa inveti. Daca esti consecvent si te tii de treaba si ai de asemenea o aderenta buna la program, primesti tot timpul (in limita bunului simt) concedii, invoiri cand e necesar, se organizeaza concursuri cu premii in bani pentru a le folosi la iesiri cu echipa ta

Contra
Programul de noapte (desi este de inteles avand in vedere faptul ca se lucreaza cu SUA), lipsa de flexibilitate cateodata in privinta zilelor libere, ar trebui alternat in asa fel incat fiecare angajat sa primeasca 1-2 weekenduri libere pe luna (nu doar libere in timpul saptamanii), unii colegi gasesc modalitati de a evita sa munceasca afectandu-i pe cei care isi vad de treaba lor, (ar trebui un ochi mai vigilent al conducerii spre activitatea acestor persoane)

Sa gaseasca modalitati de a incentiva mai mult activitatea cu bonusuri mai ales in perioada in care suntem obligati sa lucram de acasa

Angajat - Full time - Bucuresti - Operator call center - Engleza
Perioada de muncă: 1-2 ani.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Se puteau face bani buni dacă bagi ca mogul overtime

04.05.2020 - Fost angajat 2017 - Part time

Pro
Când am lucrat eu la ei puteai sa faci bani dacă te băgai la contract de 4 ore și în rest băgai ore suplimentare plătite 200%. Dacă băgai seara mai primeai 25% plus îți plăteau taxi sa vii sau sa pleci

CGS galati

04.05.2020 - Fost angajat 2020 - Part time

Pro
Salaru motivant

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Este o firma excelenta pentru o rampa de lansare spre proiecte mai bune

04.05.2020 - Angajat - Full time

Pro
Colectivul, programul flexibil

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Oferte care ți s-ar potrivi

Full time

Bucuresti, Brasov,

Full time

Bucuresti,

Cu toate ca programul uneori nu era ok, echipa a facut tot farmecul.

04.05.2020 - Fost angajat 2018 - Full time

Pro
Aproape de locuinta.

Locuri de muncă