CGS Romania

• Site: www.cgsinc.com

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie CGS Romania

Pentru un proiect in care ne-am inscris noi cativa studenti din grupa noastra nu a fost o experienta foarte placuta. :(

27.07.2021 - Fost angajat 2020 - Part time

Pro
punctualitate
si exactitatea salariului, data sa exacta,
cat faci atat castigi

Contra
interactiunea unor team leaderi, comportamentul lor
faptul ca la interviu se zice si ceva si noi toti cand am fost la mijlocul training-ului ni s-a comunicat cu totul altceva. am descris mai jos acest aspect

Toate aspectele enumerate mai sus ni s-au intamplat noua, ba chiar si celorlalti studenti din grupele diferite. Bineinteles ca noi am vrut sa discutam despre ce ni se pare si noua in neregula si ce anume putem schimba impreuna, astfel incat sa ne fie tuturor bine in cadrul companiei. Numai ca am fost opriti si nelasati macar sa ne terminam o fraza intreaga, un punct de vedere :( De aceea cred ca ar fi necesar sa se actualizeze cumva modul in care se comporta team leaderii, si felul in care interactioneaza cu echipa sa, subalternii sai, etc. Plus de asta programul turelor. La interviu toti din training am recunoscut colegi diferiti, ca unora li s-au spus ca au un singur liber din revelion si craciun si celorlalti colegi din training ca au ambele libere si craciun si revelion. Am analizat mai multe recenzii pe mai multe site-uri, forumuri, iar parerile oamenilor sunt aceleasi, adica pareri de rau, bine, asta cu cateva exceptii.

Fost angajat 2020 - Part time - Brasov
Nu recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Salariu foarte mic, munca foarte multa.

25.07.2021 - Fost angajat 2017 - Full time

Pro
oameni tineri, echipa entuziasta

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Mediu de lucru placut si training de calitate

24.07.2021 - Angajat - Full time

Pro
Training, feedback policy, atitudine teamleaderi si colegi, nu vei fi refuzat daca intrebi sau daca ceri ajutor, bonusuri generoase pt performanta, proceduri clare de lucru

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

O bataje de joc fata de angajati

23.07.2021 - Fost angajat 2021 - Full time

Pro
Nu am ce sa adaug

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Oferte care ți s-ar potrivi

Vodafone Romania

Full time

Bucharest

Luxoft Romania

Full time

Bucharest

Încă nu am multe date, sunt la început. Totul pare super pana acum.

23.07.2021 - Angajat - Full time

Pro
Super echipa și toată lumea a fost super Ok pana acum.

Locuri de muncă
Continental Romania